Luxusní baleríny od značky Högl

Luxusní baleríny od značky Högl

25. ledna 2014, baleríny, balerínky, Högl, dámská obuv, lakovaná obuv, semišová obuv, plesová sezóna, společenská obuv

Sponzorované odkazy

Už jste slyšeli o značce Högl? Jedná se o jednu z největších rakouských značek, která se zaměřuje na výrobu obuvi, kabelek a doplňků. Högl se vlastně může řadit k jedněm z největších evropských výrobců kvalitní stylové obuvi, kabelek a doplňků. Tato značka s přehledem konkuruje jiným obuvnickým značkám ve Španělsku, Německu či v Itálii. Má své zastoupení ve více než třiceti státech světa a jednou z nich je i Česká republika. Prodejnu značky Högl najdete v ulici Na Příkopě v Praze.

Značka Högl se může pyšnit především svou luxusní obuví, která je velice příjemná na nošení a všichni, kteří alespoň na chvíli okusili, si ji nemohou vynachválit. Měkký svršek, lehká a flexibilní podešev a speciální softline vyměkčení obuvi. Velkou zásluhu na tom má také více než sedmdesátiletá tradice značky.

Rakouský výrobce kvalitní obuvi nabízí především velmi pohodlné baleríny, elegantní mokasíny a polobotky, stylové sandály a pantofle a samotným vrcholem jsou luxusně vyhlížející lodičky a kozačky. Nás budou především zajímat ony jedinečné balerínky.

Elegantní balerínky od značky Högl vypadají překrásně na každé noze. Dokonale osvěží vaše nožky, a to při každé příležitosti. Skvěle se hodí pro běžné nošení, ale hlavně do společnosti. Většina z modelů působí konzervativně a v právě probíhající plesovou sezónu se skvěle šiknou. Jestliže si užíváte plesy do ranních hodin, tak určitě víte, že vysoké podpatky pak proklínáte ještě druhý den. S nízkými balerínkami se vám tohle stát nemůže a to ani s těmi na nízkém podpatku.

Velice oblíbené jsou u značky Högl baleríny semišové a také lakované. Některé z modelů jsou také doplněné o stříbrnou sponu v podobě mašličky či třpytivého drahokamu. Tento detail působí efektivně, a jestliže se dokáže správně zkombinovat s detaily na oblečení, šperku či kabelce, kterou zde mimochodem vybrat ve stejné prodejně.

Zdroje: www.hoegl.com www.hogl.cz

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu