Sexy černo-červené kombinace ve valentýnské kolekci Etam 2014

Sexy černo-červené kombinace ve valentýnské kolekci Etam 2014

26. ledna 2014, Etam, Etam valentýnská kolekce, valentýnská kolekce, svatý Valentýn, dárek na Valentýna, spodní prádlo, svůdné prádlo, sexy prádlo, noční košilky, podvazky, body

Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a jedním z dárků, který určitě nezklame, je spodní prádlo. Muž může krásným spodním prádlem obdarovat svou partnerku, nebo jím naopak může překvapit o valentýnském večeru žena. Speciální valentýnskou kolekci k příležitosti tohoto svátku zamilovaných, která už dorazila i na český trh, vytvořila francouzská značka Etam. Kromě podprsenek a kalhotek v ní nemohou chybět svůdné košilky ani sexy podvazky!

Valentýnská kolekce Etam 2014 zahrnuje něžné kousky pro romantické duše, ale i prádlo, ze kterého divokost a svůdnost přímo sálá. Tato francouzská značka vsadila na typickou kombinaci černé a červené barvy a klasické materiály jako krajka, průsvitný tyl a hedvábí. Možná se vám zdají tyto kombinace trochu ohrané, ale svůdnější barvy bychom hledali jen velmi těžko.

Svůdně a elegantně zároveň působí double push-up podprsenka s kalhotkami a podvazkovým pásem stvořená z nádherné černé krajky. Zdobí ji pouze neodolatelné malinké červené mašličky, které dodávají celému kompletu na hravosti. Velmi roztomilým dojmem pak zaujmou bílé hedvábné kalhotky zdobené červenými puntíky a kanýrky.

Chybět nemůže ani prádlo celé zbarvené do ďábelsky rudé barvy. Nádherná červená košilka z průsvitné krajky zdobená mašličkou je pro zamilovaný valentýnský večer určitě tou správnou volbou a dlouho vám v ní zima nebude. V ohnivě červené pak v obchodech Etam seženete nádherný, jak jinak než opět krajkový, set podprsenky a kalhotek. Velmi vzrušujícím dojmem působí i černé body z průsvitného materiálu.

Valentýnská kolekce Etam zkrátka obsahuje vše, co se od takové kolekce očekává – dávku svůdnosti i něžnosti, okořeněnou vůní tajemna. Že vám svátek zamilovaných nic neříká? Překvapit partnera či partnerku krásným spodním prádlem můžete přeci i v případě, že svátek svatého Valentýna neslavíte!

Zdroj: TZ Etam

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu