Buďte na podzim neodolatelně zabalená! / Šály a šátky 2010

Buďte na podzim neodolatelně zabalená! / Šály a šátky 2010

13. října 2010, šátky, šály, nákrčník, Ralph Lauren, Topshop, Alexander McQueen, Mango, pletené šály, hedvábné šátky, vzorovaný šál

Sponzorované odkazy

K podzimním i zimním dnům nebo ke chladnějším dnům celkově paří jeden módní doplněk, který nám dodá pocit tepla a navíc dozdobí celý náš outfit. Jsou to nejrůznější šátky a šály, které si můžeme omotat a nejrůznějšími způsoby „zauzlovat a ovázat“ okolo krku. Člověk se až diví, jak tolik jednoduchý módní doplněk může změnit náš celkový vzhled. Proto se na výběr z šátků a šál dnes posvítíme. Projdeme si výběr ze čtyř různých módních společností. Začneme u Topshopu, pokračovat budeme s nabídkou od Manga a přes šátky a šály značky Alexander McQueen se dostaneme až k samotnému módnímu domu Ralph Lauren. Můžeme tak samy porovnat nabídku těchto, i cenově, odlišných módních značek.


Topshop

Anglická značka Topshop, tolik oblíbená zejména u mladších lidí, kteří rádi se svým vzhledem koketují a nenechávají nic náhodě, si pro své zákazníky připravila neskutečný počet nejrůznějších šál, šátků a nákrčníků. Navíc si z níže uvedených fotografií modelů těchto skvostných módních doplňků můžete odnést nejen to, v jakých printech a barvách budou tuto podzimní a zimní sezónu moderní. Povšimnou a inspirovat se můžete také stylu a způsobu vázání. Co se týče materiálu, vsadit můžete na pletené šály, ale i hedvábné šátky, různý „lněný“ materiál a stylová budete i v bavlnce. Co se týče vzorů a potisků. Určitě si, pokud možno, nenechte ujít šátek či šálku v animal printu – nejlépe v leopardím vzoru, dále modely se strakatými potisky, které skvěle zvýrazní váš jednobarevný kabátek. Naopak jednobarevné šálky a šátky se budou skvěle vyjímat k vašemu vzorovanému outfitu. A v neposlední řadě to budou jisto jistě florální neboli květinové potisky, se kterými osvěžíte šedé ulice podzimních dnů. Jedno ji jisté! Se šátkem či šálou z módního butiku Topshop nešlápnene vedle nikdy! Topshop totiž ví, co se nosí!


Mango

Skvělou volbou budou k nákupu šátků a šál i butiky španělské módní společnosti Mango. Stejně jako v předchozí nabídce butiků Topshop, i zde objevíte pletené šály i látkové šátky. Všimněte si apartního zakončení malými třásněmi nebo stylově roztřepeného zakončení šátků a šál. Opět jsou to různé strakaté i orientální vzory, jednobarevné i dvoubarevně pletené šály a také šátky v animal printu.


Alexander McQueen

Čím se naopak můžete inspirovat u módního domu zvučného jména Alexander McQueen? Jsou to například motivy pirátských lebek, čím nás Alexander McQueen na svých šátcích překvapí. Šátky s pirátskými lebkami si navíc můžete pořídit v několika odlišných, pestrých i méně pestrých barvách. Pokud přesto těmto „drsňáckým“ vzorům neholdujete, Alexander McQueen vám nabízí i šátky se zvířecím a jiným potiskem.


Ralph Lauren

Novou sestavu módních a stylových šátků z kolekce pro podzim a zimu 2010/2011 nám představila v neposlední řadě také módní společnost Ralph Lauren. Kromě čtvercově tvarovaných hebkých šátků s různými obrazci, to byly i kožešinové šálky, které budou tuto sezónu podle Ralph Lauren moderní. Kožešiny, mimochodem, budou jedním z hlavních stylových detailů tohoto období. Kromě hedvábných, různě vzorovaných šátků, můžete svůj krk zabalit do luxusních pletených jednobarevných i klasicky kostičkovaných i jinak vzorovaných šál. Elegantně budete působit v šále se zmuchlaným efektem a sportovně v šusťákovém péřovém nákrčníku.

„Zdroj“: www.shopstyle.com, www.ralphlauren.com, www.alexandermcqueen.co.uk, www.mangoshop.comwww.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu