Nová sexy kolekce od Agent Provocateur vás v zimě zahřeje

Nová sexy kolekce od Agent Provocateur vás v zimě zahřeje

29. října 2010, Kolekce Agent Provocateur - podzim a zima 2010/201, podvazkové pásy, noční košilka, podvazky, korzet, podprsenka, kalhotky, krajka, spodní a noční prádlo, bodýčko

Anglická módní společnost Agent Provocateur se sexy spodním i nočním prádlem a různými doplňky, představila svou kolekci na podzim a zimu 2010/2011. Jaká byla a co v ní najdeme, si dnes společně ukážeme právě v dnešním článku. Dohromady se jedná o 27 modelů, které si můžeme obléci jak pod oblečení, tak do postele jako erotické prádlo. Pokud ráda provokujete extravagantním a smyslným prádlem, pak se vám AW (Autumn/Winter) kolekce na 2010/2011 bude zajisté líbit.


V první linii Agent Provocateur pro podzim a zimu 2010/2011 najdeme krátkou košilku či sety** kalhotek a podprsenek** v kombinaci s podvazkovým pásem. Najdeme síťkovanou podprsenku z průsvitného materiálu, tak i vyztuženou podprsenku. Podprsenky jsou ozdobeny šarmantní krajkou. Kromě odlišných druhů podprsenek zde můžeme vidět i různé střihy kalhotek a podvazkových pásů. Barevně budou podle Agenta Provocateura moderní temnější kousky.


Barevnějším dojmem působí druhá série Agent Provocateur pro podzim a zimu. Opět se jedná o smyslně průsvitnou krajku, novinkou je elegantní satén. Okouzlující a romantické je i volánkové zdobení a použití průsvitného materiálu. Kromě podvazkových pásů se můžete inspirovat i samotnými sexy podvazky.


Na vaši drahou polovičku zajisté zapůsobíte také v sexy strakatém, krajkou ozdobeném setu s podvazkovým pásem, vášnivě červeném set dozdobeném mašličkami nebo v košilce ve volném střihu stejné barvy. Neméně vábivá budete i ve vykrojované podprsence a kalhotkách se záclonkou nebo v krajkovaném korzetu upnutém na podvazcích.


Co se vašemu miláčkovi předvést v sexy nočním prádle? Zaručeně zabodujete s úzkou noční košilkou se zlatým zapínáním v zadní části. A co takové „bodýčko“ v klasické černé barvě nebo tmavě modrá splývavá noční košilka s volným padavým výstřihem?


Podzimní a zimní kolekce Agent Provocateur 2010/2011 bude prostě letos hýřit samými podvazkovými pásy. Kromě jednobarevných modelů budete zářit i v modelech s jemným zdobením v jiné barvě než je set sám. Je jen na vás, jakému zdobení dáte při svých nákupech přednost. Výraznější budete například v černém modelu průsvitného materiálu s bílým detailem a ostře červeným zdobením.


Chcete opravdu něco extra? Co takový obleček tvořen z větší části pouhopouhými erotickými pásky, dozdobený hvězdičkami. Kromě nich můžete dále obdivovat také vínově zbarvený korzet s detailem v zapínání.


Celá kolekce Agent Provocateur pro podzim a zimu 2010/2011 je lehce erotická. Aby ne. Kdo by v tak chladné dny radši netrávil se svým protějškem čas hrátkami ve vyhřáté posteli. A proč byste svého miláčka nemohla překvapit v sexy setu s podvazkovým pásem, nové erotické košilce či pěkném korzetu? Nazdobte si postýlku a o další se vám postará váš „agent“. Se spodním prádlem od Agent Provocauteur se budete skvěle cítit i při každé jiné příležitosti. Sice ho nikdo neuvidí, vám ale zaručeně zvedne sebevědomí jen ten pocit, že ho máte. Agent Provocateur je prostě miláčkem všech žen.

Zdroj: www.agentprovocateur.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu