Stylová kolekce CCC pro muže - jaro 2014

Stylová kolekce CCC pro muže - jaro 2014

17. února 2014, pánské boty, pánské boty jaro, CCC obuv, boty CCC

Sponzorované odkazy

Slunná Kalifornie – Los Angeles. Město vybízející k stylovému oblékání i životní filozofii. Právě do těchto míst architektonických staveb a do stínů palem se ubírá nová reklamní kampaň CCC. Obuv dostává značný nádech elegance, dokonce i dámská kolekce se nese v duchu pánského elitního stylu oxfordek a jazzových bot. Pánové letos vkročí do léta opravdu elegantně a zároveň velmi ležérně. Kolekce pro muže je pojata moderně a ležérně, pojďme se na ni podívat.

Kožené polobotky sedí perfektně k obleku, nicméně dostává se jim i širšího využití a můžeme pomocí nich vytvořit pohodlný formální outfit. Tyto boty jsou nabízeny pod značkou Lasocki a zakládají si na vyšší kvalitě. Polobotky na šněrování s mírně zvednutou a záměrně „okopanou“ špičkou musíte rozhodně vyzkoušet.

Myslíte si, že se vám k ničemu nehodí? A co chinos kalhoty? Když se ohrnou ke kotníkům, vypadají opravdu stylově. K nim bych volila sportovnější typ polobotek. Naopak k tmavým slim džínům si klidně kožené elegantní polobotky dovolit můžete.

Končící zima vybízí k obutí kotníčkových kožených bot nebo tenisek. Oba typy jsou do nové jarní kolekce zařazeny. Prostor dostává i tuto sezónu semiš a právě na kotníčkových teniskách nebo polobotkách se s ním můžeme setkat.

Tenisky celkově budou pánské kolekci CCC zaujímat důležité místo. Nechybí klasické modely jednoduchého střihu v černé barvě. Na druhou stranu s přicházejícím jarem roste i touha po barvách a kontrastech. Tenisky CCC jsou přesně takové – barevné, výrazné, navzájem kontrastní a zároveň pohodlné.

Jarní kolekce CCC tedy nabízí elegantní i volnočasovou obuv se zaměřením na trendy a design. Důraz je kladen zároveň na pohodlí a stylovost. Zlákalo vás slunné podnebí Kalifornie k návštěvě prodejen CCC? Nabídka je poměrně široká a jednotlivé typy obuvi dávají dobrou možnost výběru.

Zdroj: www.ccc.eu

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu