První záchvěvy jara / H&M Spring Looks 2014

První záchvěvy jara / H&M Spring Looks 2014

15. února 2014, H&M, H&M Spring Looks, jarní kolekce, jaro 2014, trendy, dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Současné počasí by jaru už téměř odpovídalo, ale kalendář nám zatím stále ukazuje zimu. To nám tak dává stále čas sbírat pro nadcházející období inspiraci. Té nám pořádnou dávku přináší značka H&M. Už jsme měli šanci shlédnout kolekci Sunny Getaways nebo Spring Styles Divided, tentokrát se podíváme, jak vypadají jednotlivé kousky z kolekce Spring Looks 2014.

Kolekce Spring Looks pro jaro 2014 určitě není nejobsáhlejší a kousků je v ní opravdu jen pár. To ale nemění nic na tom, že jim rozhodně nechybí styl. Mísí se zde trochu nedbalá elegance s padnoucí klasikou a „zaprášenými“ odstíny. V kombinaci s vysušeným prostředím skal a modrou oblohou vzniká zajímavý kontrast, kdy bílá košile září jako nikdy.

Jak je vidět, oblečení v kolekci Spring Looks 2014 nechybí volnost a pohodlnost. Dokazuje to například oversize kabát v černošedé barvě s jednoduchým zapínáním na jeden knoflík a bočními kapsami, který se dá využít hned, jakmile teploměr ukáže ještě o pár stupňů více. Dalším „pohodovým“ kouskem je pletený svetřík s dlouhými rukávy v růžové až nude barvě. Užijete ho ke kalhotám, riflím, ale i sukni, jak nám ukazuje značka H&M.

Pokud je řeč o klasice a univerzálnosti, nemůže chybět ani bílá košile, která se stala must-have kouskem každého dámského šatníku. V podání H&M je tato košile široká, a zdobená krajkou a zajímavými výšivkami, které působí chic. Není zářivě bílá, ale spíše v přirozeném tónu této oblíbené barvy. Značka H&M se v kolekci Spring Looks 2014 pochopitelně nevěnovala jenom vrchním kouskům oblečení, ale najdeme tu i kalhoty. A to úzké, superstrečové a v ohromném množství odstínů – černé, šedé, béžové, khaki, tmavě modré nebo i s leopardím potiskem.

Na závěr nemůže chybět několik doplňků. Jedná se o bižuterii v oblíbené zlaté. Vybrat si můžete mezi náhrdelníkem s hroty, nebo sadou pěti prstýnků různých šířek.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu