Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014

Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014

18. únor 2014, Lindex, Lindex Holly Whyte Collection, Lindex jaro/léto 2014, Lindex oblečení, Lindex jaro 2014

Sponzorované odkazy

Úspěch, který slavila kolekce Holly & Whyte od společnosti Lindex, pokračuje a nová jarní kolekce obsahuje několik kousků z moderní klasiky, které jsou okořeněny výjimečným podáním, jaké je synonymem pro kolekci Holly & Whyte. Novinkou pro letošní jaro je to, že mnoho oděvů z této kolekce je vyrobeno z bavlny pěstované udržitelným způsobem.

„Objevili jsme naši zákaznici a ona objevila nás!“ říká Nina Starck, ředitelka designu u společnosti Lindex. „Kolekce obsahuje klasické oděvy, jako jsou klubové blejzry v námořnické modré, proužkované trikotové topy, žensky působící šaty ve stylu 50. let a plátěné kalhoty, což jsou kousky, jejichž oblíbenost je věčná. Pro letošní jaro bylo naším cílem vyrobit mnohé z těchto kousků ošacení z udržitelných materiálů.“

V současné době společnost Lindex ročně nakupuje téměř 9 milionů kusů oděvů vyrobených z udržitelnějších materiálů, mezi něž patří nejen organicky pěstovaná bavlna, ale také materiály, jež méně poškozují životní prostředí, například recyklovaná vlákna z polyesteru, polyamidu, bavlny a vlny, a také materiál Tencel®. Tyto oděvy, které lze zakoupit jak na prodejnách, tak i na webu www.lindex.com, jsou opatřeny speciálním štítkem „Sustainable Choice“ (Udržitelná volba).

Naším cílem je i nadále zvyšovat množství oděvů vyrobených z materiálů méně škodlivých pro životní prostředí, jako je nejnovější kolekce pánského spodního prádla LXM z dílny společnosti Lindex. Tato kolekce je vyrobena z organicky pěstované bavlny. Z té je vyrobena také většina oděvů nabízených nejmladším zákazníkům společnosti Lindex v kolekci „New Born“. Štítkem „Sustainable Choice“ se pyšní také velké množství basicových oděvů pro ženy a děti.

Jarní kolekce Holly & Whyte se vyznačuje pestrou barevnou škálou, v níž zákazníci naleznou zářivé a živé barvy, jako je oranžová, červenofialová či křiklavá růžová, které se kombinují s klasikou v paletě barev: námořnickou modrou, krémovou a khaki. Pestré jsou i vzory: proužky a puntíky doplňují odvážnější květinové motivy a hravé témata s rybičkami.

„Kolekce má jednoduchý styl a pro letošní jaro se budeme zaměřovat na pas a podpatky. Kalhoty s vysokými pasem, do nichž je zastrčen trikotový top, nebo tříčtvrteční kalhoty, pod nimiž najdete hezké detaily,“ uvádí Nina Starck.

Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)Lindex Holly Whyte jaro/léto 2014 (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu