Zara Men spring/summer kampaň

Zara Men spring/summer kampaň

20. února 2014, Zara, men, muži, jaro 2014, metalické odlesky, all black everything, all white everything, overprint, kožená bunda, spring, summer

Sponzorované odkazy

Zara je mezi milovníky módy velmi populární značkou. Milují ji adolescenti, ale také ženy a muži středního věku. Lidé staršího věku, kteří nepostrádají dávku vkusu, na ni rovněž nedají dopustit. Zara je totiž perfektním řetězcem nejnovějších modelů a trendů z přehlídek high fashion za dostupné ceny. Co přináší kampaň pro jaro a léto 2014?

Pánská kolekce jaro/léto pro muže nabízí mužům klasické střihy, pohodlí a materiály, které odpovídají cenové kategorii. Tudíž se muži mohou těšit na opravdu skvělé módní kousky. Vrací se především trend all black everything a all white everything (tento trend spíše v dámské módě). Jednoduchost a preciznost by mohly být mottem této kampaně. Dalšími módními prvky následujících sezón jsou overprinty, které už všichni dobře známe. Nosí se především potištěná trika a mikiny. Pro někoho to může být odvážnější, pro jiné naprostý samozřejmý módní trend, který přijímá za svůj, a tím jsou metalické odlesky. Ty budou velmi populární, až se zase počasí oteplí. Na jaře jsou to především metalické odlesky pastelových barev, ale nezapomínejte také na klasickou černou a bílou.

Co se týče střihů, Zara si pro tuto kampaň oblíbila mikiny a bundičky ve stylu baseballové bundy. Mají zip a úplety a jsou elegance sama. Žádná přeplácanost, ani vzory. V jednoduchosti je velká krása. Prvkem, pro Zaru typickým v pánských kolekcích, jsou perfektně střižená saka a kalhoty. Tohle je něco pro opravdové elegány. Tmavé, dobře padnoucí sako, rovně střižené kalhoty nebo kraťasy a obyčejné bílé triko z basic řady nebo košile ruku v ruce s úzkou černou kravatou. Opravdu vytříbeným modelem celé kolekce je kožená bunda v bílé barvě v motorkářském stylu – tzv. křivák. Celá kampaň se fotila u moře v minimalistickém duchu. Kdo má rád elegantní prvky mísené s klasikou, jistě v této kolekci nalezne zalíbení. Tak jako my!

Zdroj: www.zara.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu