Zara Women spring/summer campaign

Zara Women spring/summer campaign

18. února 2014, Zara, Women, jaro, léto, 2014, kampaň, campaign, all black, all white, overprint

Sponzorované odkazy

Podobně jako v pánské kolekci Zary pro jaro a léto 2014, tak i v dámské nalezneme trendy jako overprinty, all black a all white everything. Celá kampaň je velmi svěží, strohé čisté linie modelů jsou dány do kontrastu džungle a velkých květin. Elegance v živočišné podobě. Pojďme se podívat, co Zara nabízí ženám pro sezónu jaro/léto 2014!

Prvním prvkem, kterého si všimneme hned, jsou atypické střihy a linie. Topy v délce nad pupík s průstřihem směrem k hrudníku, rozevláté sukně atypického střihu a především velká dávka černé či bílé v jednom outfitu. Je velmi trendy obléci se do jedné barvy od hlavy k patě – odtud vznikl trend all white a all black everything. Krom černé a bílé u Zary nalezneme také celobéžovou' variantu. Odstíny krémové jsou velmi jemné a lichotí jakékoliv barvě pleti a vlasů. Kromě crop topů (topy v délce nad pupík) v kolekci nalezneme také topy oversized velikostí s širokými rukávy v tříčtvrteční délce. Trend páskových sandálů – u nás ne příliš oblíben – útočí ze všech módních stran. I zde v novém lookbooku Zary si toho můžeme všimnout. Na sukně je zde často použit průsvitný materiál. Dodá tak lehkost a může ve větru svobodně vát. Véčkové výstřihy a průstřihy jsou v této kolekci použity často – na topech i sukních.

Overprintů se nezbavíme ještě několik sezón a nimi spjatých kolekcí. V této kampani návrháři použili potisk listů rostlin symbolizující nespoutanou džungli snoubící se s velkou dávkou strohosti a jednoduchosti. Kolekce nejspíš nebude inspirací pro každého, ale je důkazem toho, že kombinovat se dají i na první pohled trendy nekombinovatelné. U overprintů doporučujeme kombinovat celopotisklé triko nebo top s celopotisklou sukní. Může se to zdát příliš divoká kombinace, ale věřte nám – je velmi trendy. Pak už stačí pouze minimum doplňků, které dodají outfitu šmrnc. Této džungli nakonec třeba propadnete!

Zdroj: www.zara.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu