Objevte v sobě skryté emoce pomocí nové vůně! / Parfémy jaro 2014

Objevte v sobě skryté emoce pomocí nové vůně! / Parfémy jaro 2014

21. února 2014, See by Chloé Eau Fraiche, parfémy, dámské parfémy, parfémy jaro 2014, Roberto Cavalli Exotica, My Name Trussardi, Viktor & Rolf Flowerbomb

Sponzorované odkazy

Každé nové období přináší různé změny, které se týkají nejen počasí ale i nás samotných. Mění se naše nálady a chutě a to zvláštně na jaře, kdy se příroda probouzí do života. Nasazujeme očistné diety, obměňujeme šatník a dokonce i vůni. Po zimě, která přála spíše těžším a kořeněnějším vůním, to chce výměnu za něco svěžího, květinového a lehkého. Podívejme se tedy na to, jaké parfémy se k tomuto krásnému ročnímu období hodí.

Exotica Roberto Cavalli


Úplně nová vůně od Roberta Cavalliho nazvaná Exotica je květinově-ovocná vůně. Exotica je prezentována jako „kouzelná, drzá sestra“ parfému Roberto Cavalli 2012 a doplňuje kolekci vůní, do které patří například i Roberto Cavalli Acqua. Složení parfému slibuje únik do exotických destinací, mísí šťavnaté a lahodné mango s teplým frangipani evokujícím koupání ve vzpomínkách na nekonečná letní odpoledne, zatímco sexy tóny santalového dřeva připomínají parné noci. Roberto Cavalli Exotica nese stejně krásnou esenci jako ostatní verze a je korunována exotickým spojením sladkého ovoce, tropických květin a krémového, teplého dřeva. Je to neodolatelná vůně, která evokuje písečné pláže Pacifiku.

My Name Trussardi

Povzbuzen úspěchem pánské vůně My Land z roku 2012 uvádí Trussardi na trh dámskou vůni My Name. Oba parfémy jsou inspirovány intaslkým životním stylem zejména v Miláně. My Land je svěží, květinová, jemná vůně s něžným dozvukem. V úvodu vůně vás omámí kytice bílých fialek a otočníku. Ze srdce tryská šeřík, kala a smyslné pižmo. Základem tepe horká ambra a sladká vanilka.

See by Chloé Eau Frache


See By Chloé Eau Fraiche je svěžejší, křehčí podobou See By Chloé z roku 2012. Vůni otevírá vodní hyacint přinášející půvabnou svěžest. Srdce se rozvíjí do nót okvětních lístků jabloně a zářivého jasmínu evokujících sílu a svěžest jarní květiny v květu a probouzení jara. Parfém vrcholí rafinovanou kombinací zemitého a elegantního vetiveru a smyslného pižma, která skvěle doplňuje květinovou kompozici vůně.

Flowerbomb Viktor & Rolf

Viktor & Rolf Flowerbomb je sytá dlouhotrvající květinová vůně pro ženy. Ponořte se do příjemné lázně z okvětních lístků těch nejvonnějších květin z celého světa. Nasajte líbezné tóny přírody a nechte se unášet slastnými pocity štěstí a radosti z čistoty a krásy. Parfém Flowerbomb je opravdovým skvostem mezi ženskými vůněmi. Růžový nápoj lásky je namíchán z těch nejvybranějších surovin a tím se stává jedničkou na trhu parfémů. Uklidňující spojení vzácného čaje a bergamotu ukonejší vaši mysl i tělo a připraví vás na květinovou „bombu“, která se ukrývá v srdci parfému. Sladká růže přivábí pozornost vašeho okolí. Líbezný jasmín a orchidej promění vaše sny ve skutečnost. Jemný závoj z mošusu a pačuli v závěru ovine vaši mysl touhou a smyslností.

Zdroje: www.parfemy.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii parfémy a vůně.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu