Stylová kolekce Humanic pro muže

Stylová kolekce Humanic pro muže

24. února 2014, humanic, pánské boty humanic, nová kolekce Humanic

Sponzorované odkazy

Úzké střihy protažené do špičky, elegantní polobotky a výrazné barvy. Kotníčkové tenisky, kožené sportovní boty a tenisky v retro stylu. Nová pánská kolekce Humanic podtrhuje jarní módní trendy a lze ji rozčlenit do tří linií. Jedna z nich je velmi elegantní, druhá prolíná rovinu elegantní nádechem originality a sportovním duchem a třetí linie patří teniskám. A to nejen ledajakým. Teniskám v retro stylu.

Švihák lázeňský – polobotky na jaro

Pánské kožené polobotky lze sehnat v téměř každé prodejně s obuví. Ale většinou jen nuda střídá nudu (pokud se ovšem nejedná o luxusní nebo originální designové značky). Fakt, že i klasika může vypadat netradičně, je na první pohled v jarní kolekci Humanic zřejmé. Polobotky dostávají protáhlý tvar zakončený užší špičkou, nechybí šněrování, nízký podpatek (či vyšší platforma) a některé jsou dozdobeny decentními detaily.

Hned v úvodu jsem zmínila pomyslnou druhou linii pánské kolekce – respektive polobotek. Vyznačují se velmi pestrými barvami, materiálem číslo jedna je u nich semiš a zajímavé je kontrastní pojetí celé boty vzhledem k odlišné podrážce. K takovým polobotkám je nejlepší obléknout džíny nebo chinos kalhoty.

Sportovní retro tenisky

Jsou barevné, kvalitní, pohodlné a nejsou určeny na sport, ale na běžné nošení (což jistě většina mužů ocení). Nezapřu ducha ženy, který se snaží partnerovi vnutit stylové polobotky nebo kotníčkové boty se zipy. Přesto téměř vždy najdeme kompromis v teniskách na běžné nošení. Tyto v retro stylu jsou opravdu vydařené a na základě zkoušení mohu potvrdit, že i pohodlné. Tenisky jsou od ověřených značek Adidas a Nike.

Pánská kolekce Humanic pomalu zaplňuje regály nejnovějšími kousky a tipuji, že některé z nich budou rychle mizet. Volili byste eleganci nebo sportovní obuv? Možná nalezneme v nabídce Humanic i příjemný kompromis. Mnohé modely jsou totiž na vahách sportovní versus elegantní položeny.

Zdroj: www.humanic.net

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu