Nikol Ryant Design představuje kolekci Season of The Year

Nikol Ryant Design představuje kolekci Season of The Year

15. října 2010, Nikol Ryant, Nikol Ryant Design, Season of the Year

Sponzorované odkazy

Nikol Ryant Design, značka alternativní módy, představí 1. listopadu v klubu Limonádový Joe svou novou kolekci s názvem Season of the Year. Návrhářka Nikol Ryantová v ní představuje módu určenou mladým a odvážným ženám, které se snaží vypadat elegantně, ale přitom se nenechají módou svazovat. Barvy, odvaha, práce s detailem, ženskost – to jsou základní charakteristiky aktuální kolekce i značky Nikol Ryant Design.

Značka Nikol Ryant Design je mladou značkou, která plně zapadá do současného trendu osobité módy a nechuti k unifikované konfekci šité navíc většinou ve velkém a z levných materiálů. „Snažím se vyjít vstříc ženám, které chtějí upoutat svým dokonalým vzhledem, přitom ale zůstat uvolněné a své. Věřím, že elegance není synonymem strojenosti, ale vyjádřením osobnosti a v mé kolekci se snažím eleganci spojit s jakousi módní spontánností,“ popisuje Nikol Ryantová, jaká je podstata její tvorby.

Season of the Year – už název kolekce napovídá, že nová kolekce Nikol Ryant je určená pro celoroční nošení a každý si tu najde svůj kousek pro jakékoliv roční období. Spojujícím prvkem všech modelů je pak styl – kolekci spojuje spontánnost a nedbalá elegance, přitom s důrazem na ženskost a lehkost. Extravagance se pak skrývá spíše v detailech, samotným střihům vévodí jednoduché linie a hladkost. „Zastávám názor, že v jednoduchosti je krása a příliš mnoho škodí, proto své věci dělám čisté, nekomplikované a spíše je doplňuji o poutavé detaily, nežli bych na nich celý model stavěla,“ popisuje autorka Nikol Ryantová, jaký je její umělecký záměr.

Už dříve mohli návštěvníci vidět modely Nikol Ryantové v rámci přehlídek klubových nocí Vogue, tentokrát poprvé se ale její značka představuje v samostatné přehlídce. Každý, kdo má zájem si novou kolekci Season of the Year prohlédnout, je zván do klubu Limonádový Joe, kde 1. listopadu od dvaceti hodin proběhne přehlídka již zmíněné kolekce značky Nikol Ryant Design. Zároveň se tu přestaví i kolekce Amorfní sex od návrháře Louis Scorn. Aktuální kolekce i předchozí modely Nikol Ryant Design si pak zájemci mohou prohlédnout, objednat, nebo koupit na www.fler.cz/nikol-ryant, kde se aktuální kolekce objeví po přehlídce.

Zdroj: ASPEN.PR

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu