Plavky Etam z nové kolekce 2014

Plavky Etam z nové kolekce 2014

6. března 2014, plavky 2014, dámské plavky, retro plavky, jednodílné plavky, bikiny, plavky trendy 2014, Etam, plavky Etam, trendy plavky

Sponzorované odkazy

Dámské plavky patří mezi exkluzivní linii nabízenou francouzskou značkou Etam. Sortiment zahrnuje pyžama, domácí obleky i oblečení na běžné nošení. Tak široká nabídka posouvá Etam stále výše k pomyslným prvním stupínkům v soutěži o nejlepší značku. Zařazením plavek do nabídky a jejich neustále vylepšování k dokonalosti vede k stále větší poptávce. Etam vytváří celé linie plavek splňující různé požadavky, rozděluje tvarem i velikostí podprsenky a kalhotky tak, abychom mohli skombinovat tu nejlepší variantu. A konečně také sleduje módní trendy a hledá v nich inspiraci.

Jak jsem uvedla, Etam čerpá z aktuálních módních trendů. Na druhou stranu je patrná silná inspirace i z trendů minulosti a jejich přetváření. Překvapuje mne, až s jakým odstupem dokážou návrháři udržet odstup a nepropadnout do jámy nejžhavějších trendů. To by pak kolekce zářila celá v pastelech, nabízela by plavky zlaté barvy nebo podlehla něžným vzdušným materiálům. A přeci je kolekce plavek Etam 2014 jiná. Někdy se zadívám na model plavek a vrátím se v mysli k černobílým filmům nebo mi před očima bleskne Marilyn Monroe. Decentní volánky, hravé puntíky, vázání na tenké šňůrky za krk. Plavky jsou v nabídce tradičně jednodílné i dvoudílné, ale výše uvedené detaily se objevují u obou typů.

Nechybí vyztužené podprsenky, bikiny ani podprsenky s push-up efektem. I kalhotky plavek mají různé tvary a typ vykrojení. Vše je doplněno o barvy jako je růžová, bílá, tyrkysová a některé z modelů zdobí trendy vzory (především puntíky). A dámy, kdo si potrpí na mašličky, v kolekci Etam je nalezne, a to u jednodílných i dvoudílných plavek. Mezi nejčastější střih bude patřit vyztužená podprsenka s odepínacími ramínky a jednoduché kalhotky. Ramínka jsou u většiny plavek řešena vázáním za krk.

Jaké opálení nám sluníčko dopřeje, v tuto chvíli neodhadneme, ale kolekce Etam nám zajistí alespoň stylové plavky.

Zdroj: www.etam.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu