Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014

Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014

7. březen 2014, Lindex, Lindex jaro/léto 2014, Lindex 2014, Lindex Kate Hudson, Kate Hudson pro LIndex, Kate Hudson for Lindex, Lindex oblečení

Sponzorované odkazy

Společnost Lindex začala spolupracovat se světoznámou herečkou Kate Hudson, která se stala modelkou a múzou velké kampaně pro sezónu Jaro/Léto. Tato kolekce bude uvedena na světový trh v prodejnách Lindex a na webu lindex.com 19. března.

Společnost Lindex svoji další hvězdnou spolupráci dlouho tajila a všechny nás tzv. natahovala a nutno říci, že spolupráce s hollywoodskou hvězdou Kate Hudson je opravdu překvapením a že se velmi povedla. Lindex je tentokrát odvážnější, výraznější, víc sexy a bohémský, a to vše díky sexy a neustále veselé Kate Hudson.

Tato herečka, jež získala nominace na Oskary, matka dvou dětí, je svou vřelostí a upřímnou osobností i nepopiratelným talentem a krásou dokonalou modelkou a múzou jarní a letní kolekce společnosti Lindex.

„Jsme nadšeni, že toto jaro spolupracujeme s Kate Hudson. Myslím, že Kate dokonale vystihuje naši módu, a to jak svou vřelostí a jiskrností, tak i svým zcela zjevným smyslem pro styl,“ říká Johan Hallin, konceptový a marketingový ředitel ve společnosti Lindex.

Katiin život, jež se neustále pohybuje mezi kontinenty, napomáhá inspirovat její charakteristický styl. Kate svůj čas dělí mezi Londýn a Los Angeles, a tak ve svém stylu kombinuje kalifornskou eleganci a výjimečnost, s jakou se setkáte na rudých kobercích, a evropský šik styl. Kate není jen herečka; její celoživotní vášní je i móda.

„Tato kolekce je tak svěží a jedinečná,“ říká Kate Hudson. „Svou módností a přístupností osloví spoustu různých typů žen, bez ohledu na to, jakou profesi vykonávají.“

Kate Hudson bude spolupracovat se společností Lindex na třech kolekcích. Ta první představuje svěží interpretaci bohémského trendu, vyznačující se sytými, výraznými barvami a oblečením z kašmíru, vysoce kvalitními pletenými oděvy a výšivkami. Styl další kolekce je více městský a zákazníci v něm najdou pohodlné kalhoty, žerzejové oblečení, vrstvení a mírný charakter sportovního oblečení. Poslední kolekce je veselá a sexy, a svoji inspiraci čerpá v Japonsku. Mezi výrazné kousky patří volné bundy ve stylu kimona s květinovým potiskem, splývavé halenky, rovné, nakrátko střižené kalhoty a asymetrické lemování na šatech a sukních.

„Spolupráce se společností Lindex na této kampani mě opravdu moc bavila. Oblečení má inspiraci v uvolněných, elegantních a bohémských trendech, kolekce je rozvolněná, ale přesto má jasnou strukturu. Jde o velice výraznou řadu a já si myslím, že se ženám bude moc líbit,“ tvrdí Kate Hudson.

Kolekce pro jaro a léto 2014 bude uvedena na trh ve všech prodejnách společnosti Lindex v 16 státech i na webu lindex.com, a to 19. března.

Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)Kate Hudson tváří značky Lindex pro jarní a letní kampaň 2014 (http://www.luxurymag.cz)

Několik údajů o kampani:
Fotografie, snímky pro kampaň: Giampaolo Sgura
Režie, filmy: Andy Margetson
CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Kampaň byla nafotografována a natočena ve Spring Studios v Londýně

zdroj: www.lindex.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu