Dámské svetry a pulovery všech barev a jejich kombinací!

Dámské svetry a pulovery všech barev a jejich kombinací!

16. března 2014, dámské svetry, pulovery, svetříky, jaro 2014, bílá, šedá, černo-bílá, pruhy, puntíky, modrá, námořnická modrá

Sponzorované odkazy

I když podle kalendářního roku stále ještě zima, venku už to vypadá na vydařený příchod jara. Teplá sezóna začala o dost dříve, než jsme byli v minulých letech zvyklí. Jarní kousky jsou zapotřebí už teď, a proto se do nich musíme co nejdříve pustit. K jaru jednoznačně patří svetry a svetříky. Šiknou se během celého dne. Někdy je k nim zapotřebí lehké bundičky, ale mnohokrát, když slunce pálí, tak jako v těchto dnech, ani ne. Podíváme s na to, v jakých barvách a barevných kombinacích se budou letos na jaře 2014 nosit dámské svetry a pulovery.

Už i v jiných článcích jste se mohli dočíst o oné trendy černo-bílé kombinaci barev, a když je trendy, tak je prostě a jednoduše in na všech módních kouscích, tedy i na dámských svetrech a puloverech. Tyto svetříky vypadají skvěle. Velmi často na nich černo-bílá kombinace vytváří zajímavé geometrické vzory a tvary, které působí jako jakési optické klamy. Když to nejsou geometrické vzory, tak to mohou býti puntíky, které působí roztomile. Letos na jaře ,,poletí" také pruhy, a to jak svislé, tak i vodorovné. U černo-bílé kombinace jsou pruhy mnohokrát k vidění. I na svetrech a puloverech.

Také samotná sněhově bílá barva bude in. Dámské svetry v čisté bílé barvě vypadají rozkošně a sluší všem ženám. Je potřeba dbát na čistotu, jelikož bílý svetr se lehko zašpiní. Dá se ale skvěle kombinovat. Dává ženám neskutečně mnoho možností. S barevnými doplňky a nápadnými šperky se z bílého svetru stane perfektní módní kousek.

Nedaleko od bílé barvy má barva šedá. Mimochodem, má nejoblíbenější barva. Šedá barva padne každému oblečení a zvláště pak dámským puloverům. Vypadá dobře samostatně i v kombinaci výraznějších doplňků a šperků. Jde také hlavně o to, jaký má svetřík střih – jestli je dosti nápadný sám o sobě či nikoli.

Slušivá bude i tmavě modrá – takzvaná námořnická. Svetříkům sedí, tak proč ne? Slaďte ji s jiným odstínem modré nebo s bílou barvou. Určitě se vám za to odmění skvěle vypadajícím outfitem.

Zatím jsme se drželi tak trochu při zemi, takže nyní musí na řadu přijít oné jarní barvy jako jsou růžová, žlutá, oranžová, zelenkavá,… V takovémto barevném dámském svetříku dokonale splynete s jarní přírodou.

Tak trochu jsem naťukla onu jarní přírodu, ve které vše rozkvétá a krásně voní. Na dámských svetrech a puloverech proto nesmějí chybět květinové vzory. Buďto zdobí celý svetřík, nebo se objevují jen tak decentně. Důležitá je hlavně jejich přítomnost. V malém či větším množství.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu