Lindex představuje svoji nejhezčí vánoční kolekci připravenou  ve spolupráci s Ewou Larsson

Lindex představuje svoji nejhezčí vánoční kolekci připravenou ve spolupráci s Ewou Larsson

17. října 2010, Lindex, Vánoce 2010, Affordable Luxury by Ewa Larsson, Ewa Larsson, Lindex oblečení

Sponzorované odkazy

Úspěšná spolupráce značky Lindex s módní návrhářkou Ewou Larsson pokračuje. Začátkem prosince představí módní řetězec Lindex speciální kolekci „Affordable Luxury by Ewa Larsson“ (Dosažitelný luxus od Ewy Larsson). Tato speciální kolekce zahrnuje kromě sofistikovaného spodního prádla i luxusní oděvy na doma a úžasné šperky. Tato kolekce představuje debut Ewy Larsson v oblasti spodního prádla.

Letos Ewa Larsson vytvořila svoji nejluxusnější vánoční kolekci, která je její v pořadí již třetí řadou pro značku Lindex. Ta zatím poslední se nese ve znamení sofistikované ženskosti, smyslnosti a jedinečnosti. „Jsme z pokračující spolupráce s Ewou Larsson nadšeni. Je velmi schopná a zkušená, její volba materiálu, stylu a linií vždy docílí jedinečných návrhů,“ říká Inger Lundquist, manažerka pro návrhy a nákup společnosti Lindex.

„Affordable Luxury by Ewa Larsson“ (Dosažitelný luxus od Ewy Larsson) je speciální a velmi módní kolekce, která doplní již tak širokou nabídku značky Lindex. Oblečení se nese v duchu černé, opálové a krémové barvy. Nechybí ani šperky vyzařující atmosféru glamour party.

„Jsem polichocena, že se mi dostalo možnosti vytvořit pro Lindex tuto kolekci. Mojí hlavní inspirací bylo pozdní baroko 18. století až po rokoko. Lindex je velké jméno v oblasti spodního prádlo, a proto byla tvorba vánoční kolekce spodního prádla tak inspirující. Mým záměrem bylo, aby každý kousek něčím vynikal a vystupoval z každodennosti, ať už svým designem nebo výraznými prvky,“ říká Ewa Larsson.

Uznávaná návrhářka Ewa Larsson během své kariéry spolupracovala s významnými módními značkami jak ve Švédsku, tak v zahraničí. 15 let působila v Paříži pro značky jako Plain Sud, Tara Jarmon, H&M či Joop!. Nyní sídlí a pracuje ve Švédsku.

Kolekce bude uvedena na trh 8. prosince 2010 a bude k dostání ve všech obchodech Lindex po celém světě.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu