Business oblečení pro jaro 2014

Business oblečení pro jaro 2014

28. března 2014, trenčkot, peplum, pouzdrové šaty, business, smart, preppy, jaro 2014, formální oblečení, pouzdrová sukně, sukně pod kolena, kabát, dlouhý kabát

Sponzorované odkazy

V tomto článku zabrousíme trošku do jiných vod a podíváme se spolu, co nám nabízí jarní kolekce v sekci business oblečení. Jedná se tedy o kolekce určené do práce, pro společenské události nebo na pracovní schůzku. Poukážeme především na tři typy oblečení, které by vám tuto sezónu neměly uniknout. A které to jsou?

POUZDROVÉ ŠATY

Pouzdrové šaty nemusí být vždy příliš konzervativní. V současném světě módy toho najdeme opravdu hodně a především – nic není nemožné. Tyto šaty byste si neměla nechat ujít, neboť jsou nesmírně praktické a krom pracovních schůzek a setkání je můžete obléci pro různé společenské události, na večeři s partnerem či narozeninovou oslavu. Pouzdrové šaty jsou v délce pod kolena, jsou hodně těsné a zvýrazňují tak ženskou siluetu. Jestliže máte trošku širší boky nebo vypouklé bříško, nedělejte si s tím hlavu – i zde je řešení a jmenuje se peplum. Peplum je volánek umístěný v pase, který tak dokonale odvede pozornost od problémových partií. Vyzkoušejte krásné jarní barvy jako je pastelově růžová a modrá a nebo sáhněte po vzoru květin. Černou a bílou klasikou také nic nepokazíte.

DLOUHÝ KABÁT

V jarní výbavě by vám rozhodně neměl chybět lehký jarní kabátek v délce minimálně pod kolena. V módě se teď výrazně prodlužuje a tak je tomu i u kabátů, proto se nebojte nových jarních trendů, jsou opravdu chic. Pořídit si můžete například klasický trenčkot v béžové barvě, který patří do seznamu must have. Poslední trendy také fandí oversize velikostem a pánským střihům. Vyzkoušejte například i pánský kabát.

SUKNĚ V DÉLCE POD KOLENA

Opět můžete volit pouzdrovou sukni nebo klidně volně rozevlátou. Pouzdrová sukně upozorní na vaše boky a nohy, proto k ní obujte zásadně podpatky. Délka sukní pod kolena totiž opticky zkracuje nohy. Kdo z vás se necítí dobře v obepnutých věcech, může sáhnout po klasické sukni. Ovšem délka pod kolena je podle trendů nutnost. Má to i své výhody – kdo nerad ukazuje nohy a má silnější stehna, sukně drobné chybičky na kráse striktně zahladí. Buďte do práce chic!

Zdroj: www.asos.com

Autorem článku je Tereza K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu