Na Zumbu stylově! / Zumba oblečení

Na Zumbu stylově! / Zumba oblečení

18. října 2010, zumba, zumba oblečení, cvičení, sport, oblečení zumba, Zumba

Sponzorované odkazy

Zumba se za poslední měsíce vyšplhala v oblíbenosti sportů na výsluní, propadá jí stále více žen jakéhokoliv věku, kondice a postavy. Nečekejte hodinu plnou dřiny a nudy, hlavní zásadou zumby je pobavení. Při tančení a poskakování vás ani nenapadne, kolik kalorií jste právě spálili. Celé cvičení je kombinací mnoha různých exotických tanců (sama pochází z Kolumbie) – mimo jiné třeba salsa, mambo, samba, merengue nebo flamenco.

Díky její popularitě se začalo vyrábět speciální zumba oblečení. Často má na sobě přímo vytisknutý nebo našitý příslušný nápis, aby se dalo odlišit od ostatních. Na hodinu zumby se samozřejmě můžete obléci do normálního sportovního oblečení, ale protože je tento sport většinou o zábavě, právě veselé a nápadité věci jsou žádané. Vyrábí se třeba speciální kalhoty s ozdůbkami, které se při pohybu hloupou a vesele cinkají.

Nejrozšířenější je oblečení v pestrých barvách, také díky němu budete mít ze cvičení lepší pocit, zazáříte v něm i na speciálních Zumba beach parties nebo Zumba dovolených.

Zumba je rychlá a dynamická, proto se nedoporučuje brát si dlouhé a neprodyšné oblečení. Zvolit byste měli spíše něco volného nebo pohodlného, co vám nebude bránit v pohybu. Už předem ale počítejte s tím, že propotíte úplně vše, co budete mít na sobě, proto vybírejte hlavně přírodní materiály, které dobře sají pot.

Stejně jako u každého sportu je důležitá vhodná obuv. Zvolit můžete jakékoliv pohodlné botasky, na internetových stránkách si můžete zakoupit i speciální boty. Ty stejně jako ostatní vynikají především svými veselými barvami a tkaničkami. Jsou prodyšné a poskytují podporu pohybu. Při výběru jakýchkoliv bot je důležité, aby se na jejich špičce dalo otočit o 360 stupňů.

Ve speciálních obchodech si můžete vybírat i mezi rozličnými zumba doplňky, pořídit si můžete třeba tašku s nápisem, potítka, gumičky, ponožky, zumba tetování nebo přívěšky na permanentky. Oblíbené jsou také zumba ručníky, které mimo usušení po sprše mohou posloužit i jako cvičební pomůcky.

Tyto vyjmenované věci jsou k dostání pouze na internetu, většinou se objednávají ze zahraničí, objevovat se ale začínaní i české mutace. Koukněte třeba na zumbashop.cz, inspirujte se a pohodlně nakupujte.

zdroj obrázků: www.zumbashop.cz

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu