Punčochy 2010 aneb jak oživit letošní podzim

Punčochy 2010 aneb jak oživit letošní podzim

19. října 2010, Punčocháče, punčochové zboží, punčochy, Calzedonia, House of Holland, Henry Holland, Topshop, podzim 2010,

Sponzorované odkazy

Jak oživit svůj outfit v chladných dnech tohoto podzimního, až skoro zimního, počasí? Přece za pomocí punčoch a punčocháčku. V tomto článku si, co se týče tohoto módního doplňku, ukážeme nové trendy podzimu 2010. Na nabídku tohoto punčochového zboží se podíváme do známého butiku Calzedonia, dále si představíme značku House of Holland Holland a nakonec nevynecháme ani výběr společnosti Topshop, která ani na toto zboží ze svého sortimentu nevynechala.


Calzedonia

Společnost Calzedonia si pro podzim roku 2010 připravila teplé a hřejivé punčocháče, které ve většině případů bývají různě vzorované. Právě vzory a všelijaké motivy budou tuto podzimní sezónu obzvláště in. Všimněte si, jak elegantně můžete takové punčošky skombinovat s oblečením či obuví.


Výběr punčocháčků společnosti Calzedonia je opravdu pestrá. Své si zde najde snad každá z vás, ať už se vám víc líbí puntíčky nebo různě barevné pruhy. Zboží Calzedonia není přitom pouze stylové, ale také opravdu kvalitní. Značka Calzedonia patří mezi se svým výběrem mezi luxusnější butiky, ačkoliv se se svými cenami drží při zemi. I proto jsou butiky Calzedonia tolik oblíbené nejen u nás, ale všude možně.


House of Holland na Tamsinlondon.cz

Z nabídky internetové stránky www.tamsinlondon.cz si představíme světoznámě proslulou značku House of Holland. Tu založil módní designér jménem Henry Holland. Ten však svou módní kariéru nezapočal výrobou punčochového zboží, avšak designem triček s různými vtipnými texty. Jeho modely si pak oblékl například i známý návrhář Gareth Pugh. K designu punčochového zboží se Henry Holland dostal přes společnost Pretty Polly, která se jeho samotnou výrobou zabývá přes 90 let. Pro tuto společnost pak Henry Holland vytvořil atraktivní a neobyčejné modely punčocháčů, které jsou atraktivní a cenově dostupné. Jeho kolekce se stala módním hitem Anglie, a to i mezi spěšnými modelkami jako je Kate Moss, Claudia Schiffer nebo Agynes Deyn. Modely těchto nevšedních a nápaditých punčocháčů se prodávají i v prestižních buticích jako je například Harrods nebo Barneys v New Yorku.


Topshop

Na punčocháče nezapomněla ani společnost Topshop. A protože se jedná o prestižní anglickou společnost, ani ona si nemohla nechat ujít modely Henryho Hollanda a do své kolekce zařadila i nabídku z jeho tvorby. Na níže uvedeném obrázku to jsou čtyři první modely, které patří zručnému Hollandovi. Dále najdeme v buticích Topshop i originální a různě vzorované punčochy černé a šedé barvy.


A jelikož módní butiky společnosti Topshop myslí opravdu na každou z nás, tak kromě těchto černobílých vzorovaných modelů zařadila do nabídky své kolekce i modely bez vzorů, zato důvtipně a pestře barevné. Od červené, přes fialovou, tyrkysovou a žlutou až po zelenou. S takovými punčoškami rozsvítíte i ten nejsychravější podzimní den. Pokud však na sebe nechcete upoutat pouze svými pestrobarevnými punčoškami, pak si k nim a ke zbytku vašeho outfitu pořiďte například také stejně barevnou šálku, která vám pomůže zmírnit celkový kontrast.


„Zdroj“: www.topshop.com, www.calzedonia.com, www.tamsinlondon.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu