Módní dámské tenisky - jaké zrovna letí?

Módní dámské tenisky - jaké zrovna letí?

22. října 2010, Tenisky, Ed Hardy, Pastry, www.queens.cz, adidas, Nike, Louis Vuitton, Vanessa a Angela Simmons

Sponzorované odkazy

V dnešním článku otevřeme velké téma dámských tenisek. Inspirovat se můžete, ať už jste sportovní typ a tenisky nosíte pořád, nebo v práci preferujete podpatky, ale po práci nebo o víkendu si bez tenisek fungovat nemůžete. Tenisky jsou oblíbeným typem obuvi, protože patří mezi pohodlné modely, ve kterých se dá stát i chodit celé hodiny. Nejsou ale tenisky, jako tenisky. Pokud už ty své máte prochozené, pojďte se s námi podívat na výběr z tenisek snadno dostupných značek, které můžeme najít v nabídce internetového obchodu například na „www.queens.cz“. Mimojiné si představíme dámské tenisky Pastry a nezapomeneme ani na oblíbeného Ed Hardy. Dobrou zprávu mám však i pro ty z vás, které dávají přednost high fashion produktům. Podíváme se tak například na výběr tenisek značek Louis Vuitton.


Pastry tenisky

Značka Pastry nabízí své produkty jen a pouze dívkám. Modely této značky si zajisté oblíbí všechny dívky, které mají rády v módě barvy, zábavu a svěžest. Pastry dívkám umožňuje za pomoci jedinečného looku a stylu, který nabízí, vyjádřit samu sebe. Na počátku své existence nabízela značka Pastry pouze modely bot, na které se dnes zaměříme. V současné době představuje značka Pastry lifestylový brand plný také atletického oblečení, dětských modelů obuvi a v neposlední řadě také módní doplňky. Značka Pastry je prostě namířena k mladým dívkám a jejich chuti užít si sladký čas. Dnes distribuuje Pastry do 15 zemí celého světa. Mottem společnosti je „Žij život sladce“. Společnost Pastry založily Vanessa a Angela Simmons, které stále zůstávají hnací silou tohoto „sladkého brandu“. To, že je jejich nabídka skutečně sladká, se můžete přesvědčit právě z následujících modelů** tenisek a sneakers značky Pastry**.


Tenisky z queens.cz

„Sladký“ a pestrý výběr tenisek najdete i na internetové stránce „www.queens.cz“. Zde si můžete vybírat tenisky i například podle značky. Mezi často vyhledávané a u zákaznic populární jsou Nike nebo adidas. Kromě celých pestrobarevných modelů tu najdete i bílé tenisky s barevnými hvězdičkami, proužky nebo jinými prvky, jako třeba tkaničkami. Najít tu můžete i puntíkované tenisky Nike ale i tenisky Nike bez barevných motivů, jen v čistě sněhově bílé.


Tenisky Ed Hardy

Bláznivě barevné jsou i tenisky značky Ed Hardy. Najdete na nich plno motivů inspirovaných japonským tetováním. Kromě různých motivů, jsou to i pestré a výrazné barvy, které značku jako takovou představují. Mezi plátěnými teniskami s gumovou podrážkou, často označenou „podpisem Ed hardy“ najdete i ty s efektem bez tkaniček nebo kotníčkové tenisky. Výběr je opravdu pestrý. Tenisky Ed Hardy vám zaručené oživí lecjaký outfit.


Tenisky Louis Vuitton

A nezapomeneme si představit ani jednoho reprezentanta z high fashion značek. Bude to legendární a tolik obdivovaný Louis Vuitton. Kromě výjimečných kabelek, nabízí tento francouzský luxusní módní dům i pestrou škálu moderních a přepychových tenisek a sneakers. Jsou to vzory ve stylu kostičkovaných kabelek, tenisky s LV monogramem nebo několik párů sneakers, z nich nepřehlédnutelné jsou zaručeně ty ve zlaté barvě.

„Zdroj“: www.lovepastry.com, www.louisvuitton.com, www.queens.czwww.edhardy.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu