I letos frčí vysoké kozačky!

I letos frčí vysoké kozačky!

6. prosince 2010, Vysoké kozačky, kozačky nad kolena, Humanic, Baťa, Topshop, podzim 2010, boty zima 2010, zimní boty

Sponzorované odkazy

Nabídky modelů obuvi na podzim a zimu 2010/2011 se na nás koukají z vitríny asi každého módního butiku. Pokud ještě nevíte, jaké botičky si ale pořídit, máme pro vás jeden ze stylových typů. Letošní zimu můžete vsadit na vysoké kozačky nad kolena. Nejen, že vás zahřeji, ale navíc vypadají absolutně sexy. Hodí se ke všemu, jak k legínám, tak k džínům. Navíc si k nim můžete klidně obléci i kratší sukně nebo kraťasy. Jejich výška vás totiž dokáže dokonale ochránit před zebající zimou. Navíc si pod ně klidně můžete ještě navléct teplé a pletené nadkolenky a bude jako v bavlnce. V dnešním článku se tedy podíváme na vysoké kozačky, jejichž modely si můžete pořídit například u Bati, v Humanicu nebo v Topshopu.


Vysoké kozačky Baťa

Společnost Baťa nabízí svým zákaznicím celou škálu různých typů vysokých kozaček. Jejich modely se však od sebe liší nejen stylem, o kterém si něco povíme již za malou chvíli, ale také cenami. Ceny se pak liší podle toho, z jakého materiálu jsou boty vyrobeny, jestli ze syntetiky nebo z kůže. Mezi vysokými kozačkami však najdete i zlevněné modely, které se zajisté vyplatí okouknout.
Co se týče stylů, nabízí Baťa jak sexy vysoké kozačky na podpatku, který je většinou skosený do šikma. Kromě takových podpatků si můžete vybrat i pohodlné nadkolenní kozačky s rovně tvarovaným podpatkem do obdélníčku. I takové robustní podpatky budou letos extra-moderní. Kromě toho pak můžete v buticích Baťa objevit také vysoké kozačky na stylové, a tuto sezónu obzvlášť módní platformě. Pakliže preferujete kozačky bez podpatku, s Baťou máte vyhráno i v tomto případě. Horní část vysokých, nadkolenních kozaček bývá většinou rozšířen, což je kvůli obouvání nejen praktické, ale také velice šik. Vybrat si můžete i střihově rovné kozačky, které jsou maličko širší již od spodní části boty. Barevně se jedná o tmavší modely černé a hnědé.


Vysoké kozečky Humanic

Ani módní společnost Humanic není pozadu a do své nabídky zařadila i tak stylovou záležitost, jakou je pro letošní podzim a zimu 2010/2011 model vysokých kozaček. Svou nabídkou se však Humanic od obuvi Baťa liší. Pokud milujete jehlové podpatky, zajisté vás některé vysoké kozačky Humanic doslova pohltí. Tyto vysoké jehlové podpatky pak zmírňují pohodlné platformy v přední části obuvi. Kromě „jehel“, najdete v nabídce i nízké podpatky, robustní podpatky nebo vysoké kozačky na platformě. Vybírat si můžete i apartní zdobení v podobě nařasení, mašliček či přezek. Barevně si v Humanicu kromě černé a hnědé barvy, najdete třeba i elegantní šedou.


Vysoké kozačky Topshop

Již několik let patří Anglie mezi země, které ovládají módní průmysl a určují styl. Proto jsou možná butiky Topshop tolik opěvované a vyzdvihované. Vždyť i sama Kate Moss, hvězda módního nebe, je tváří této společnosti. Samozřejmě tak tedy ani tato značka nezapomněla na vysoké nadkolenní kozačky. Najdete je tu v podobě s jehlovými i robustními nebo také žádnými podpatkami, v barvě velbloudí srsti, tmavě hnědé nebo černé. Mnoho modelů Topshop je ozdobeno moderními přezkami a kozačky s podpatkem jsou často dotvořeny i silnější platformou.


Kozačky nad kolena budou tuto sezónu skutečným módním hitem. Neváhejte tedy ještě využít poslední teplejší dny na koupi vysokých kozaček, které vás již s blížícím se listopadem a prvním možným snížkem mohou krásně zahřát.

„Zdroj“: ww.bata.cz, www.shoemanic.com, www.topshop.com, www.shopstyle.com, Hemera/Thinkstock

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu