Queens.cz vám nabízí pestrý výběr pánských mikin! / Pánské mikiny

Queens.cz vám nabízí pestrý výběr pánských mikin! / Pánské mikiny

25. října 2010, pánské mikiny, www.queens.cz, jednobarevné mikny, mikiny s nápisem, hiphopové mikiny, hip hopové mikiny, hip hop oblečení, hip hopové oblečení, queens.cz, Queens Hip Hop Shop

Sponzorované odkazy

Někteří pánové si potrpí na elegantní svetříky, ti sportovnější z nich však dají na pohodlné modely mikin. V dnešním článku se podíváme právě na výběr z pánských mikin. Za nabídkou se podíváme do online shopu www.queens.cz, kde si můžete vybírat ze skutečně překypující a pestré nabídky. Volit můžete z různých značek, ale také střihů a stylů, na které se také samozřejmě podíváme.

Pánské mikiny jsou komfortní, zahřejí a hodí se téměř po celý rok. Nejvíce je však oceníte v chladných dnech, kdy se budete chtít cítit pohodlně, a je jedno, ať už jste doma, na cestě na fotbal nebo jen vyrážíte s kamarády do víru města. Důležité je si vybrat správně zvolenou mikinu, která vám bude sedět, a ve které se zároveň budete cítit příjemně a pohodlně. Dnes se tedy zaměříme na mikiny, které jsem záměrně rozdělila podle motivů a vzorů, a to tedy na jednobarevné, strakaté a s nápisy.


Jednobarevné modely pánských mikin

Jednobarevné mikiny se budou hodit pánům, kteří se neradi oblékají do oblečení s výraznými vzory a naopak má rád klasiku v podobě jedné barvy. Být výrazní můžete, ale i v jednobarevné mikině. Záleží pak, jakou barvu si zvolíte. Dnešnímu módnímu stylu se meze nekladou, a tak si prakticky můžete zvolit to, co se vám opravdu líbí. Klasičtější budete v mikině barvy černé nebo šedé. Výraznější pak například v ostré modré, červené a úplně vynikat budete v módní tyrkysové nebo fialové barvě mikiny. Zvolit si pánskou mikinu můžete však i podle stylu. Pokud si neradi oblékáte mikinu přes hlavu, pak si můžete pořídit mikinu se zapínáním na zip. Dále se u výběru mikiny můžete rozhodovat také podle toho, zda kapuci chcete nebo naopak ne. Porovnat tak můžete například šedou mikinu na zip a s kapucí s mikinou modrou přes hlavu a bez kapuce, která oproti té šedé vypadá elegantněji.


Strakaté modely pánských mikin

Oproti jednobarevným mikinám, jsou tyto strakaté opravdovým rájem pestrosti a vzorů. Pakliže dáváte přednost pestrým vzorům před jednobarevnými outfity, pak bude tento výběr určen zejména vám. Mikiny s různě strakatými a různě poskládanými vzory najdete na internetové stránce shopu Queens – www.queens.cz skutečně mnoho. Ať už to jsou kostičky, obrázky, pruhy nebo proužky, různě pestře barevné a různě výrazné. Opět i zde můžete vybírat mikiny bez nebo s kapucí, mikiny bez nebo se zipem.


Pánské modely mikin s nápisem

Do poslední skupiny pánských mikin jsem vybrala modely mikin s nápisy, které byly vždycky populární a oblíbené. Nápisy na mikinách se různí nejen velikostí, ale také stylem písma. Takové mikiny patří mezi sportovní modely, které se tedy budou nejspíš víc líbit mužům, kteří celkově preferují sportovnější oblékání. Mikiny s nápisy působí mladistvě. I mezi těmito mikinami najdeme samozřejmě různé styly a střihy a barevné zpracování.


Mikiny se vám pánové budou hodit hlavně k džínům, teniskám a modelům oblečení sportovnějšího looku. Pokud byste chtěli zvýraznit svůj sportovní vzhled, pořiďte si k vašemu modelu ještě sportovní módní doplněk, třeba v podobě kšiltovky. Jednobarevné mikiny přes hlavu a bez kapuce se vám pak budou hodit i k elegantnějším kouskům z vašeho šatníku. Ať už hledáte cokoliv, vše najdete na www.queens.cz nebo i v kamenných obchodech Queens Hip Hop Shop, kde najdete skutečně pestrý výběr a to nejen, co se pánských mikin týče. Nakupovat tak můžete začít klidně už teď.

Zdroj: www.queens.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu