Queens má své vlastní produkty

Queens má své vlastní produkty

31. května 2019, Queens. label Queens, e-shop, vlastní produkty, mikiny, trička, odznak, power banka, přívěsek SPZ rámeček

Sponzorované odkazy

Je jasné, že k tomuto kroku se schylovalo již dlouho. Přece nemusí label Queens.cz prezentovat a prodávat jen značky jiných, ale může mít svoji vlastní produkci zajímavých kousků street módy. A Queen.cz to vzal od podlahy a nabízí hned cool kousky pánské, dámské i doplňkové produkty pro všechny.

Label Queens je očividně pyšný na své produktové děti a první vlastní kolekci oblečení. Ta obsahuje trička a mikiny, tašky, odznak, powerbanku, nálepky i přívěsek, nebo třeba napínáky na boty. Chcete je?

Sneakers samolepky

Sneakers samolepky

Queens Sticker Pack je sada samolepek Queens se sneakers tématikou s největšími grails. Pack obsahuje osmnáct barevných samolepek a stojí 99 Kč.

Queens Shopping Bag II

Queens Shopping Bag II

Černá látková nákupní taška Queens s bílými logy a nápisy je stylová taška na nákupy, kterou můžete používat stále dokola. Vyjde vás na 99 Kč.

Queens Button

Queens Button

Zelený odznáček od labelu Queens s bílým logem. Pin je decentní doplněk pro všechny Queens heads. Stojí 89 Kč.

Rámeček na SPZ

Rámeček na SPZ

Skalní fandové labelu nepohrdnou ani cool rámečkem na espézetku. Queens Frame & Holder SPZ je k mání v bílém a černém provedení s nápisem Queens. Od hlavy až k patě. Vyšperkujte i svoje auto. Cena činí 199 Kč.

Queens Baci Tee

Queens Baci Tee

A konečně se dostáváme ke stretwear kouskům. Queens Baci Tee je červené unisex tričko s krátkými rukávy od labelu Queens s barevným originálním potiskem na přední části za 450 Kč. Také je v nabídce černé triko.

Queens Workwear Logo Tee

Queens Workwear Logo Tee

Černé pánské tričko s krátkými rukávy od labelu Queens s decentním logem na hrudi a motivem na zádech vás vyjde na 599 Kč. Lze koupit i bílé, nebo šedé.

Queens Streetwear Hoodie

Queens Streetwear Hoodie

Žlutozelená unisex mikina s kapucí a klokaní kapsou od labelu Queens s motivy na hrudi a zádech. Prima stretwear kousek vyjde na 1 099 Kč. K mání i v černé a šedé barvě.

  • Fotot: Quens
  • Úvodní foto: Queens Keyring, tedy přívěšek na klíče se zeleným klasickým logem a stříbrným kruhem, za 59 Kč.
Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, ostatní, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu