Trendy podzimní kabáty od H&M

Trendy podzimní kabáty od H&M

18. října 2008, kabáty, kabátky, podzimní kabáty, kabáty H&M, H&M, trenčkoty

Sponzorované odkazy

Pan podzim již definitivně převzal své žezlo a po následující tři měsíce se ho jen tak nevzdá. Tomu bychom také měli přizpůsobit náš šatník a vyměnit lehká „zářijová sáčka“ za pořádně hřejivé kabáty. Skvělou volbou budou jistě podzimní kabáty od švedské značky H&M.

Historie H&M

Švédská značka H&M nabízí trendy módu pro ženy, muže i děti, její sortiment zahrnují taktéž vlastní kolekce obuvi, doplňků nebo kosmetiky. Ačkoliv nám Čechům je značka H&M známá až od roku 2003, kdy tu byl otevřen první H&M obchod, tato značka působí na trhu již od roku 1947. V tomto roce byla totiž otevřena první prodejna H&M (Hennes & Mauritz) ve švédském Västerås, a to panem Erlingem Perssonem. Od tohoto založení tedy uplynulo již přes jednašedesát let a z H&M se stala mezinárodní společnost s více jak 1600 obchody ve dvaatřiceti zemích světa, a to včetně Honkgongu, Kanady či Spojených arabských emirátů. Za úspěchem této značky jistě stojí její filozofie, která zní „ nabízet kvalitu za nejlepší cenu“ a taktéž spolupráce se známými osobnostmi, jako například se zpěvačkami Madonnou a Kylie Minogue, návrhářem Karlem Lagerfeldem a dalšími.

Kabáty jsou letos in

Pokud radši nosíte krátké bundičky do pasu s obavou, že v kabátu byste vypadala jako baculka, bojíte se zbytečně. Šikovně zvolený kabát Vám vždy poslouží, tak jak má, ať už zvolíte vypasovaný kabát na zvýraznění Vašeho vosího pasu či kabátek áčkového střihu, aby naopak nějaká ta kila navíc skryl. Výběr kabátů je dnes opravdu široký, a tak můžete volit mezi kabátky dlouhými do půli stehen nebo až ke kolenům či ještě delšími. Podobnou variabilitu můžete vypozorovat i u délky rukávů, které jsou buď klasicky dlouhé či tříčtvrteční s ozdobnými manžetami. Co se týče materiálů vyrábějí se nejčastěji kabáty vlvněné, tvídové či flaušové. Kabáty bývají hladké nebo zdobné, jednobarevné, vzorované nebo kombinují dvě barvy, například bílý kabát s černými manžetami či dvouřadým zapínáním jiné barvy.

H&M ve své letošní podzimní kolekci představila hned několik modelů kabátů zajímavých střihů i barev. Tak jako celé podzimní kolekci značky H&M tak i kabátům dominuje fialová, zelená a šedá barva, které doprovází tradiční černá. V kolekci narazíme i na klasické trenčkoty, přednost je však dán kabátům s linií elegantního A. Zajímavými detaily jsou pak dlouhé rukávy ve tvaru tulipánu, či nápadité zapínání u krku.

zdroje: www.hm.cm, www.shop.hm.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu