Jak vypadá podzim/zima podle značky Bershka? / Oblečení Bershka

Jak vypadá podzim/zima podle značky Bershka? / Oblečení Bershka

3. listopadu 2008, Bershka, Bershka oblečení, Bershka Galeria Vaňkovka, Bershka Chodov, Bershka e-shop, bershka.cz, bershka.com

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi ty, které už skoro nudí nabídka různých trendy shopů, které najdete v centrech větších měst či nákupních střediscích, možná jste ještě neobjevili (u nás ještě v celku novou) značku Bershka, jejíž oblečení se dosti liší od oblečení značek, jako je například Mango či H&M. Bershka je totiž inovativní, originální a za každou cenu svá. Přitom se však nejedná o žádné bizarní kreace, ale o krásnou, kvalitní a trendy módu.

Ačkoliv se u nás prodejny španělské značky Bershka otevřely teprve nedávno, tato firma, jež patří do stejného koncernu jako Zara, je na trhu již od roku 1998. Za těchto deset let působnosti si hlavně u mladých lidí vytvořila skvělou pověst a popularitu, díky které se značka dostala již do pětatřiceti zemí světa. Naposledy, teprve před dvěma měsíci, otevřela Bershka svůj první shop v kolumbijské Bogotě. V České republice můžeme obchody Bershky najít v OC Chodov a OC Letňany v Brně je pak nedávno otevřená prodejna v Galerii Vaňkovka.

Girl Fall/Winter

Dívčí kolekce značky Bershka pro letošní podzim a zimu představuje dva úplně odlišné, dokonce až opačné trendy, které jsou však stejně důležité. Oba trendy reflektují urban fashion a soustřeďují se na různé cílové skupiny. Jeden z nich je pojmenován Rock-girl. Je tedy určena dívkám a mladým ženám, které sledují hudební dění v různých světových městech. Jde o mix agresivního a grunge looku, přesně tak, jak to dělají rockové hvězdy. Druhý trend pak kombinuje romantický vzhled s prvky hippie a folku, kolekce tedy oplývá přírodními barvami a také country prvky. Oblečení tak působí velice žensky.

Boy Fall/Winter

Kolekce Bershky pro mladé muže nám představuje celkem tři různé styly. Jako první je to urban style inspirován různými subkulturami, jako je například ta skaterská a hiphopová. Druhý nám připomíná minulost svými vintage prvky, a to tak, že lehce second-handový look kombinuje s inovativní elegancí. Toto oblečení je určeno těm, kteří u módy oceňují hlavně praktičnost a pohodlí, ale zároveň chtějí být styloví. Jako třetí se nám představuje řada oblečení inspirována britskou kulturou, která se nechala inspirovat chuligány a rockery. Jako stvořené pro noční dravce s notnou dávkou kuráže a sebevědomí.

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu