Aukro Aukce OnLine – nakupování na internetu nebylo nikdy jednodušší!

Aukro Aukce OnLine – nakupování na internetu nebylo nikdy jednodušší!

10. října 2008, aukro.cz, aukceaukro.cz, aukce aukro online, internetová aukce, nákup přes internet, aukro aukce bazar, aukro aukce trička, aukro bazar, aukro.sk

Sponzorované odkazy

Pokud právě čtete tento článek, znamená to, že používáte internet a dost možná patříte mezi ty, kteří se bez něho nemohou obejít a využívají ho jak pro své studijní či pracovní potřeby, tak i pro své soukromé potěšení. Internet nám dnes nabízí spoustu možností a jednou takovou, která se stala již každodenní součástí našeho života, je i nákup přes internet. Největším, nejlepším a taktéž nejpohodlnějším místem, kam „zajít“ nakupovat je server Aukro.cz.

Aukro – Aukce OnLine

Pokud jste ještě o tomto serveru neslyšeli nebo se o něm chcete dozvědět více, Aukro.cz je internetový server, na němž můžete velmi snadno formou internetové aukce prodávat své již nepotřebné věci, nebo naopak můžete levně nakoupit zboží, za které by jste v klasickém obchodě zaplatili několikanásobně vyšší částku.

Pokud chcete nakupovat nebo prodávat prostřednictvím Aukra.cz, musíte se zaregistrovat. Tato registrace je zcela zdarma a nezabere vám víc jak dvě minuty. Registrovat se mohou pouze občané České nebo Slovenské republiky starší osmnácti let. Aukce na Aukru funguje klasickým přihazováním určité částky a nebo si váš vyvolený předmět můžete koupit přes funkci “KUP TEĎ“. Po té se už jen domluvíte s druhou stranou na zaplacení či předání zboží.

Při svém vlastním průzkumu jsem zjistila, že se na Aukru dají koupit opravdu velmi zajímavé věci. Od oblečení a doplňků přes kosmetiku, mobilní telefony a mp3 přehřávače až po celé automobily. Jako ženu mě přirozeně nejvíce zajímala sekce oblečení a doplňky, jež je velmi bohatá a tudíž není problém tu najít krásné kabelky či boty Guess za velmi příznivou cenu, oblečení italských značek Replay a Diesel, nebo u nás vcelku špatně sehnatelné značky Victoria's Secret či Baby phat. Dosti levně se tu dají sehnat i nádherné šperky rakouské značky Swarovski.

Jelikož je Aukro.cz aukce pouze internetová, tedy fyzicky nevidíte, kdo vám zboží prodává, musíte být při nákupu dosti opatrní, objevují se tu totiž podvodníci, kteří vám buď pošlou zboží padělané, nebo poškozené v nejhorším případě vůbec. Zrovna nedávno mělo Aukro s takovými podvodníky nemalý problém. Okradeny byly stovky lidí a škody šly do miliónů Důvěryhodnost si prodávájící získává komentářemi od svým zákazníků, pokud má tedy prodávájící za sebou již dost uskutečněných transakcí s téměř 100% feedbackem, měl by být spolehlivý.

Pokud se tedy dokážete vyhnout podvodníkům, určitě si na Aukru můžete pořídít spoustu zajímavých věcí, ať už pro sebe či vaše blízké.

zdroje: www.aukro.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu