O čem jsme na LuxuryMagu psali v listopadu 2008?

O čem jsme na LuxuryMagu psali v listopadu 2008?

11. prosince 2008, móda, luxurymag.cz, módní trendy, móda 2008, listopad 2008, LuxuryMag

Sponzorované odkazy

Další měsíc je za námi, a tudíž je tu pro vás opět naše malé ohlédnutí za články, které se na LuxuryMag.cz, tedy webu o módě, životním stylu a luxusní technice, objevili v měsíci listopadu.

Pokud jsme se v minulém ohlédnutí zmínili, že říjen je prvním opravdu podzimním měsícem, tak s nástupem listopadu musíme konstatovat, že letošní podzim moc dlouho netrval a že zima udeřila nečekaně a s velkou intenzitou. To se také odrazilo v některých naších článcích, ve kterých se zaměřujeme na zimní oblečení a doplňky. Po přečtení našeho článku o Zimních kabátech si dámy už jistě nebudou tolik lámat hlavu při jeho výbírání v obchodech a jistě se také rády dozvěděly, že Punčocháče a silonky jsou stále trendy. Zároveň se mohly ujistit, že ve Válenkách Ugg budou mít nohy v teple za každého počasí a navíc s nimi dokáží, že se vyznají v módních trendech. Pro ty, které přece jenom „Uggsky“ tolik nenadchly, jsme sepsali článek o botách německé značky S.Oliver, která módně obuje celou rodinu. Tím jsme však s botami v listopadu neskončili, nechali jsme vás totiž nahlédnout do světa haute couture obuvi značky Christian Dior.

S příchodem listopadu bychom však neměli myslet jen na nákup zimního oblečení či obuvi, ale také, jelikož se blíží Vánoce, i na nákup dárků pro naše blízké. Jelikož víme, že vybrat dárek může být někdy velmi těžké, rozhodli jsme se vám to trochu ulehčit naším speciálním vánočním seriálem, ve kterém jsme vám představili několik zaručených tipů na dárky pro ženymuže.

Ani pánové v zimním období nepřijdou zkrátka. Po přečtení našeho článku o Pánských šálách a rukavicích, již jistě vědí, že tyto módní doplňky jsou nejen užitečné, ale i velice vkusné a elegantní. Pánové si na šperky příliš nepotrpí, snad i proto, že působí buď moc světsky, nebo zšenštile. Existuje však jeden výhradně mužský šperk, kterým jsou manžetové knoflíčky.

Ani pro tentokrát jsme vás nemohli ošidit o nějaký ten příběh z módní historie, a tudíž jsme pro vás připravili profily jedinečných a ohromně talentovaných návrhářů, jakými jsou bezesporu John Galliano, Alexander McQueen či japonský mistr parfémů Kenzo. Také již znáte pozadí značek pietro filipi či Tom Tailor.

Doufáme, že vám naše ohlédnutí za články pro listopad 2008 bude nápomocné při jejich opětovném vyhledávání a zároveň vás ujišťujeme, že takovýto přehled témat od nás můžete čekat i další měsíc.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu