Trendy móda v prosinci 2008 na LuxuryMag.cz

Trendy móda v prosinci 2008 na LuxuryMag.cz

15. ledna 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2008, prosinec 2008, módní trendy, trendy móda

Sponzorované odkazy

Prosinec je za námi a i v tomto měsíci tu byl pro vás LuxuryMag.cz, tedy web o módě, životním stylu a luxusní technice, aby vás denně informoval o novinkách ze světa módy a inspiroval vás při vašich nákupech.

V prosince přichází nejkrásnější doba v roce, Vánoce, a tomu jsme taky uzpůsobili několik našich článků. A ačkoliv jsou již Vánoce za námi, jistě se můžete například k našemu Vánočnímu speciálu, ve kterém jsme vám již od listopadu pomáhali najít ten správný dárek pro každého člena rodiny, vracet, kdykoliv budete chtít koupit někomu z vašich blízkých dáreček. Stejně tak se můžete opětovně kochat nad vánoční kolekcí šperků Swarovski, která bude i nadále v prodeji, nebo se dočíst o novinkách z Louis Vuitton v článku, jenž taktéž inspiroval k vánočním nákupům.

Samozřejmě jsme nemohli opomenou ani to, že Paní Zima v prosinci udeřila plnou silou, a tudíž jsme mysleli i na váš šatník, který se v zimě nutně potřebuje rozrůst o teplejší kusy oblečení i bot. V nízkých teplotách vám jistě bude velmi nápomocná hřejivá Zimní bunda, kterých se pro ženy vyrábí velmi mnoho módních a trendy modelů, přirozeně jsme poradili s výběrem té správné Zimní bundy i mužům. Možná jste si na podzim koupila pár nových kozaček, ale zjistila jste, že do tak chladného počasí, jaké panuje tuto zimu, se Vám moc nehodí? Právě pro Vás i pro všechny ostatní milovnice těchto vysokých bot, jsme napsali článek o Trendy zimních kozačkách. Dámy, v mrazivých dnech nesmíte taktéž zapomínat ani na vkusnou pokrývku hlavy – Čepici. Typicky pánskou záležitostí byl náš článek o Kravatách a způsobu jejich vázání, a dále článek o doplňku, bez kterého se muži neobejdou, kterým je pásek.

I v prosinci jsme vám představili profily značek, a to hned několika, ať už šlo o kontroverzní značku Sisley, italskou Gas nebo velmi oblíbenou americkou značku nejen spodního prádla – Victoria's Se­cret. Českou módu v prosinci zastupovala tradiční a elegantní značka OP Prostějov Profashion.

Doufáme, že vás prosincová nabídka Luxurymagu uspokojila a i v roce 2009 nám zachováte svou přízeň.

Více: http://www.bundyzimni.info/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu