Trendy móda na LuxuryMag.cz v únoru 2009

Trendy móda na LuxuryMag.cz v únoru 2009

10. březen 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, únor 2009, módní trendy

Sponzorované odkazy

Druhý měsíc tohoto roku je za námi a ačkoliv je únor měsícem s nejmenším počtem dnů, Luxurymag.cz, tedy web magazín o módě, životním stylu a luxusní technice, vám přinesl jen ty nejzajímavější články, které jste si jistě rádi přečetli.

Únor je měsícem plesů a zvláště pak ženy řeší, co si na onen krásný večer obléci. Proto jsme pro vás připravili článek o Plesových šatech, který vám mohl dost dobře sloužit jako inspirace. Měsícem lásky je sice květen, ale všichni zamilovaní slaví svůj svátek právě v únoru. Pokud jste si nevěděli příliš rady s dárkem pro svou milou či milého, doufám, že jste ocenili náš článek o Valentýnovi, ve kterém jste mohli najít spoustů cenných informací.

Chcete značkové oblečení, ale nechcete za něj dávat příliš peněz? Tak pro vás tu v únoru byly články o E-shopu in-obleceni.cz, kde najdete značkové a trendy oblečení za nízké ceny a dále pak článek o stále populárnějších Outletech.

Do léta je sice ještě daleko, ale plavky si můžete vybírat už teď. Zvlášť když se jedná o Plavky Victoria’s Secret, na které netrpělivě čeká již od podzimu celý svět. Ale ani česká firma Litex nenechala zahanbit a na letošní letní sezónu připravila krásné plavky pro všechny.

Ženy si potrpí na boty a kabelky, zvláš pokud jsou značkové. Náš přehled o těch nejkrásnějších Značkových kabelkách tedy jistě potěšil nejednu z vás. Pokud se jedná o boty, pak zvláště ty na vysokém podpatku milují ženy, které se rády cítí sexy. Vysoké podpatky jsou letošní nutností! Ženy se také rády zahalují a oblekájí do krásných látek a materiálů, těmi jsou bezesporu Hedvábí a Pashmina.

Ani muži v únoru nepřišli zkrátka. Objevili s námi krásnu Obleků Hugo Boss, luxusních Hodinek Versace či exklusivnost pánských Peněženek Francesco Biasia.

Jedním z nejzajímavějších článků, který jste mohli minulý měsíc na našem webu najít, byl jistě ten o japonské lahůdce Sushi, také díky našemu článku již vždy poznáte, jaký je rozdíl mezi zkratkami EdP a EdT.

Jako již pravidelně, tak i v únoru jste si mohli přečíst zajímavé příběhy módních návrhářů, jako jsou například francouzi Christian Lacroix a Christian Louboutin, anglický génius Marc Jacobs, jeho krajanka Stella McCartney nebo Ital, jenž vymyslel jehlové podpatky jménem Salvatore Ferragamo. Zajímavým čtením byl bezpochyby i článek o značce Moschino či Mexx.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu