Ed Hardy – profil značky Ed Hardy by Christian Audigier

Ed Hardy – profil značky Ed Hardy by Christian Audigier

30. června 2008, Ed Hardy, Christian Audigier, Don Ed Hardy, ed hardy e-shop, edhardy.cz

Sponzorované odkazy

Ptáte-li se, co mají společného americké celebrity od Madonny, Britney Spears a Paris Hilton až po Toma Cruise, Sylvestre Stallonea a Larry Kinga? Odpověď se nabízí sama od sebe, pakliže se alespoň trochu orientujete ve světě módy. Produkty značky Ed Hardy se staly během posledních let symbolem hollywoodského úspěchu. Ed Hardy, to není pouze špičkové módní oblečení, ale specifický životní styl. Proto dnes v obchodech nacházejících se po celém světě můžete nalézt jak celistvou kolekci oblečení, obuvi a módních doplňků, tak například originální hodinky, nápoje, ale i třeba ložní prádlo.

Oblečení Ed Hardy je neodmyslitelně spojeno se dvěma osobnostmi. Tou první je takzvaný Kmotr moderního tetování Don Ed Hardy, který jako první západní umělec v oblasti tetování začlenil do své práce prvky z japonské tetovací estetiky a tamějších postupů při provádění těchto tělesných ozdůbek. Tou druhou pak světoznámý módní návrhář Christian Audigier, jenž svůj design ztotožnil s výrobky nejrenomovanějších značek jako Diesel, Levi’s, Fiorucci, NafNaf a v neposlední řadě Von Dutch, jejíž úspěch mezi mladými lidmi je právě jeho zásluhou.

V roce 2004 dal Christian Audigier, inspirovaný klasickými i nejnovějšími návrhy Eda Hardyho, vzniknout této nové značce, která je postavena na retro motivech lebek, draků, námořníků, motorkářů, surfařů a jejich holek a která svou ohromující popularitu dosáhla mimo jiné i díky pěkným výrazným barvám. V oblečení značky Ed Hardy se rozhodně neztratíte.

Christian Audigier, pravý to reprezentant amerického snu, dbá na pověst svých kousků, a tak hledí především na dvě věci. Jednak dohlíží na kvalitu svého zboží (minimálně 60% je vyrobeno ve Spojených státech), jednak nežene ceny příliš vysoko, a tak se styl Ed Hardy dostal i za hranice světa hvězd. Pořídit si něco z široké nabídky kolekce Ed Hardy můžete přitom i v České republice. Společnost Ed Hardy má vedle měst jako New York, Tokyo, Paříž a Johannesburg svou pobočku i v Praze, takže neváhejte a při nejbližší příležitosti ji navštivte.

Ed Hardy je celosvětovou kultovní záležitostí, která obléká ty nejslavnější osobnosti.

Zdroje:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ed_Hardy
http://ezinearticles.com/?…
http://www.edhardy.cz/lifestyle/

Autorem článku je vw. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu