Italský luxus spodního prádla / Intimissimi spodní prádlo 2009

Italský luxus spodního prádla / Intimissimi spodní prádlo 2009

16. května 2009, Intimissimi 2009, italské spodní prádlo, spodní prádlo, Calzedonia Spa, podprsenky, kalhotky, slipy, boxerky, pyžama, baby-dolly, dámské spodní prádlo, pánské spodní prádlo

Vznik Intimissimi

Italská značka Intimissimi, o které si v tomto článku povíme a představíme si její kolekce, má za sebou oproti jiným zahraničním značkám módního průmyslu sice nedlouhou historii, přesto to však nemění nic na tom, že během pár let existence této společnosti se z ní stala jedna z těch nejúspěšnějších a nejžádanějších značek produkující zejména, ale nejen, spodní prádlo.

Tato módní značka měla počátek v roce 1986 v Itálii u společností Calzedonia a netrvalo ji dlouho prosadit se na trhu nejen po celé Itálii, ale i v zahraničí. Na základě tohoto nemalého úspěchu se společnost Calzedonia rozhodla vytvořit vlastní brand se jménem Intimissimi. To se jí opravdu povedlo, a tak v roce 1996 zakládá byla založena samotná společnost Intimissimi. I dnes patří společnost Intimissimi do silné a spolehlivé skupiny Calzedonia Spa.

Cílem společnosti Intimissimi vždy bylo a je produkovat zboží vynikající kvality za extrémně výhodné ceny, což zajisté rád uvítá každý zákazník. Intimissimi vyrábí vlastní značkové spodní prádlo s celou řadou podprsenek, kalhotek, slipů nebo boxerek, pyžam, baby-dollů, dokonce i topy nebo svetříky. To vše v různých stylech pro muže, ženy i děti od 15 do 50 let.

Velký úspěch této značky mluví sám za sebe i tím, jak rychle se značka rozrostla. V roce 1998 vlastnila společnost Intimissimi okolo 80 obchodů a na konci roku 2008 jich bylo přes neuvěřitelných tisíc. Italská polečnost Intimissimi je v současné době zastoupena po celém světě v mnoha městech Evropy, Velké Británii, Spojených státech amerických i na Blízkém Východu a v Itálii na trhu se spodním prádlem zastává vedoucí pozici.


Kolekce Intimissimi pro rok 2009

Kolekce pro ženy roku 2009 se nese duchu různých stylů od romantických po smysly dráždící. Najdeme zde dívčí půvabné barevné spodní prádlo, ze kterého si můžeme vytvořit kolekci z roztomilé košilky, kalhotek a různých střihů podprsenek.
Velice rozkošně působí zelenkavá košilka, která má na ramínkách malé mašličky a je něžně olemována jemnou krajkou.
U této italské společnosti si ale kromě jiných vyberou i sportovnější typy žen, které mají na výběr z různě střiženého i barevného spodního prádla.


Na své si zde přijdou i milovnice krajek a prudce elegantního spodního prádla, které je více než sexy. Mezi touto skupinou najdete třeba krásný a jednoduchý černý korzet s provokujícími podvazky nebo hedvábnou noční košilku v kombinaci s podprsenkou v té samé barvě.
Značka Intimissimi Vám také pro rok 2009 nabízí něžně erotické průsvitné baby-dolly, župánky, ale i barevná pyžama, domácí pohodlné, kvalitní oblečení, různé topy a svetříky.


kolekce pro muže na rok 2009 je různorodá a pestrá, jak co se týče barev, tak co se týče i výběru.
Pánové si zde mohou vybrat z boxerek různých délek i vzorů, které vůbec nejsou nudné, ba naopak. Ty tam jsou doby, kde pánské spodní prádlo bylo jednobarevné.


Společnost Intimissimi vsadila pro rok 2009 na barevnou škálu výrazných odstínů a pestrých vzorů. V tomto stylu tak najdete třeba volnější kostkované trenýrky, boxerky na tělo, proužkované pyžamo, nebo třeba jen kvalitní různě barevné tričko s límečkem či jednoduché tílko.
Vyberou si zde tak i ti nejnáročnější partneři, manželé nebo synové.


Není divu, že se ze společnosti Intimissimi stala tolik žádaná a úspěšná společnost, která je díky své pevné a stále sílící pozici celé skupiny uznávaná na mezinárodním trhu.
Věrohodnost společnosti Intimissimi a vlastně celé skupiny Calzedonia S.p.a je založena na buticích s atraktivní a širokou škálou svých produktů, a je schopna vyhovět všem typům zákazníků a splnit tak jejich přání a potřeby.


I u nás, v České republice, snadno naleznete několik butiků s módní značkou Intimissimi, které Vám s radostí nabídnou přátelskou pomoc při výběru jejich zboží. Pokud se Vám ale bude tato značka zdát pořád o něco dražší, než je Vaše vytoužená cena, můžete se vypravit do jednoho z outletových center v České republice, a to například do Fashion Areny Štěrboholy, kde najdete modely Intimissimi ve slevě od 30% do 70%.

Zdroj: www.intimissimi.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu