Plavky, které nenudí / Marc By Marc Jacobs plavky 2009

Plavky, které nenudí / Marc By Marc Jacobs plavky 2009

16. června 2009, Marc By Marc Jacobs, Marc Jacobs, plavky léto 2009, jednodílné plavky, dvoudílné plavky, bikiny, plavky 2009

Sponzorované odkazy

Přípravy na letní měsíce vrcholí. S tou největší péčí si pořizujeme opalovací prostředky, mléka po opalování, sprchové gely s olejem, nejrůznější stylové letní outfity, a samozřejmě plavky.
Již jsme Vám tento měsíc přinesly několik značek s tím nejexkluzivnějším výběrem různých druhů plavek. A proto bychom neměli vynechat ani světově známou módní společnost Marc Jacobs. Marc Jacobs je jak hlavní módní designér tak i samotný název jeho společnosti. Designér difúze společnosti Marc by Marc Jacobs je pak také on. Pro zajímavost je dále Marc Jacobs i kreativním ředitelem exkluzivního francouzského módního domu Louis Vuitton.

Smyslnost módní společnosti Marc Jacobs se neprojevuje jen na stylových outfitech do města práce a párty nebo na módních doplňcích či kosmetice. Jedinečnost, s kterou jsou všechny Marc Jacobs produkty vyráběny se podepsala i na trendy plavkách pro letní sezónu 2009.


Jednodílné plavky Marc By Marc Jacobs jsou opravdu sexy!

Kdo si myslí, že pouze dvoudílné plavky dokážou být pořádně sexy, by se mohl inspirovat značkou Marc By Marc Jacobs, která by všechny mohla přesvědčit o naprostém opaku.
Jednoduchost, stylovost a špetku extravagantního ochucení můžeme obdivovat třeba u jednodílných plavek, které jsou střiženy na jedno rameno. Jejich tmavší barva dává vyniknout vzorům s rybičkami v bílých a světleji modrých barvách.
Ani další plavky od Marc By Marc Jacobs nás určitě nenechají klidnými. Tyto plavky jsou naprosto trendy a módní snad v každém směru. Pestrobarevný odstín plavek ve strakatém provedení s převládající módní tmavě modrou barvou i na jejich lemování nebo jejich stylový střih a prostříhané vykrojení. Vše je prosrě dokonalé. Jejich prostřižení z boku pak můžeme vidět ještě na jednom dalším obrázku.


Poslední typ jednodílných plavek dokazuje, že v jednoduchosti je opravu ukryta krása. V tomto případě jsou plavky Marc By Marc Jacobs na jedno rameno ozdobeny větší mašlí, která toto jedno rameno u plavek nádherně ozdobuje. Tento plavkový model má sněhově bílé olemování, které se vyjímá díky jejich krásné tyrkysové barvě.
A tak Marc Jacobs svými modely okouzlujících a sexy jednodílných plavek jenom potvrzuje, že tyto jednodílné plavky nemusí být pouze sportovními modýlky.


Dvoudílné plavky Marc

Kromě jednodílných plavek samozřejmě Marc By Marc Jacobs nezapomíná ani na ty zvlášť tvořené z dílu horního a dílu spodního, tedy na plavky dvoudílné.
Po shlédnutí modelů plavek pro rok 2009 lze jednoznačně říci, že barvou číslo jedna jsou zde odstíny barvy modré. Tak tomu je i u prvního modelu plavek jednodílných.
Tyto dvoudílné plavky jsou zbarveny do dvou odstínů modré barvy. Určitě zajímavým ozdobením jsou pro plavky dvě červené spony, jedna, která se nachází veprostřed horního dílu plavek a druhá na straně kalhotek. Tyto červené spony jsou navíc k modré barvě plavek krásným kontrastujícím prvkem.
Volány, všude kam se podíváte. I tak si můžeme představit jeden z módních trendů letošního léta. A to by nebyl Marc Jacobs kdyby ve své kolekci plavek Marc By Marc Jacobs tyto trendy prvky nepoužil. Tak se díky němu můžete letos procházet po mole v romanticky volánkovém modelu plavek. Dvě řady volánků jsou navrženy pro díl horní, jedna řada pro díl spodní. Zajímavým prvkem je na plavkách zajisté i jejich samotný, velice pestrý, vzor.


Že se díly plavek dají lehce zkombinovat, jsme zjistili již dřívější letní sezóny. Čím lepší kombinace plavek horního a spodního dílu, tím větší obdivuhodnost kreaci patří. Nejenže svou kombinací zapůsobíte na ostatní, ale zároveň si můžete být jisti, že Vámi vytvořený a sestavený model mít opravdu nikdo nebude.
Inspirovat se můžete opravdu neobvyklou kombinací horního dílu předchozího volánkového modelu plavek se spodním dílem černé barvy se vzorem malých bílých a červených rybiček.
A tak kdo si myslel, že taková kombinace by se k sobě v žádném případě nehodila, může se nyní přesvědčit, že i přes svůj odlišný styl tyto k sobě odlišné díly opravdu skvěle ladí.


Plavky Marc By Marc Jacobs v sobě mají jiskru neobyčejnosti a špetku extravagance. Určitě by Vás toto léto mohly inspirovat. Vsaďte na zářivý důvtip jejich modelů a nechte se i Vy okouzlit kousky Marc By Marc Jacobs, které stojí za to mít.

„Zdroj“: www.marcjacobs.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu