Scarlett Johansson novou tváří Manga!

Scarlett Johansson novou tváří Manga!

18. srpna 2009, Mango, Mango oblečení, podzimní móda, podzimní oblečení, mango.com, Scarlett Johansson pro Mango, Mango podzim/zima 2009

Sponzorované odkazy

Španělská značka Mango pro reklamní kampaň ke kolekci podzim/zima 2009 opět vybírala mezi celebritami, a tak se novou tváří této populární značky stala herečka Scarlett Johansson.

Scarlett nahradila Penélope

Po několika letech, kdy reklamní kampaně značky Mango zdobily tváře a dokonalé postavy sester Penélope a Monicy Cruz, přichází změna, kterou obstarává půvabná holywoodská herečka a múza Woodyho Allena – Scarlett Johansson. Není jistě náhodou, že Scarlett od Manga dostala tuto nabídku, povídá se totiž, že ji Mangu doporučila právě španělská kráska a oskarová herečka Penélope, se kterou si Scarlett zahrála v Allenově filmu Vicky Christina Barcelona.

Scarlett Johansson pro Mango

Reklamní kampaň se Scarlett Johansson byla zveřejněna na webových stránkách Manga před několika dny a musím uznat, že je opravdu velmi povedená. Focení probíhalo v Los Angeles a na starosti ho měl známý fotograf Mario Sorrenti. Scarlett pro kampaň opět zvolila blonďatou barvu vlasů a představuje se v sexy looku inspirovaném 80. lety, v krátkých upnutých šatech, ve vysokých podpatcích, zahalená do zvířecích vzorů Scarlett nikdy nevypadala více sexy.

Mango podzim/zima 2009

80. léta ovládnou i druhou polovinu roku a Mango to ví. Kolekce Mango pro podzim a zimu 2009 je totiž touto dobou inspirována skrz naskrz a nese se v duchu glam rocku. Bundičky a sáčka se zvýrazněnými rameny, legíny nebo úzké džíny a sukně jsou hlavními prvky této kolekce. Kůže i jiné materiály jsou kombinovány se třpytkami, které dávají oblečení rockový metalický look, dále jsou použity flitry, blyštivé kamínky nebo zipy. Výraznou část kolekce zaplňují též zvířecí vzory. Mezi barvami vévodí černá a šedá, jež jsou doplněny kovově modrou a hnědou. Skombinováním všech těchto elementů Mango docílilo sexy power looku, jenž zároveň působí velmi luxusně a netradičně, tedy přesně v duchu módy 80. let minulého století.

Scarlett Johansson není však jedinou tváří, která právě zdobí kampaně a katalogy značky Mango. Další kráska, jež Mango přizvala ke spolupráci je dvacetiletá britská modelka Daisy Lowe, dcera zpěvačky Pearl Lowe, či modelka a dcera Lisy Marie Presley Riley Keough, newyorská DJka a modelka Leigh Lezark nebo modelka a také mladší sestra Laetitie Casty Maria-Ange Casta.

zdroje: www.mango.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu