Co na sebe do tanečních? / Šaty do tanečních 2009

Co na sebe do tanečních? / Šaty do tanečních 2009

11. září 2009, Šaty, Společenské šaty, šaty do tanečních, taneční 2009, koktejlové šaty, Mango, Orsay

Sponzorované odkazy

Nový školní rok je tu a to pro některé z vás neznamená pouhé aklimatizování se ve školních lavicích po letním volnu a nákup nových pomůcek, ale také taneční kurzy. Ano, pro většinu prváků, někdy i druháků, středních škol a učilišť v září začínají taneční kurzy, které můžou být jedním z nejhezčích období v životě člověka. Mladí lidé se tu většinou poprvé setkávají s pravidly společenského vystupování a chování a navazují mnohé kontakty. Dívky by si pak toto období mohly užít o to více při zjištění, že jim šaty a podpatky sluší více než džíny a tenisky. Pokud mladé slečny ještě nevíte, co do tanečních na sebe, berte tento článek jako inspiraci a malého průvodce v oblasti společenských šatů vhodných právě do tanečních kurzů.

Jaké šaty vybrat?

Šaty do tanečních, tedy alespoň na běžné kurzy, by měly být jednodušší, aby se vám v nich dobře tančilo, nešlapala si, případně si nenechala šlapat, na příliš dlouhé šaty, či se kvůli šiřoké sukni ani nemohla otočit. Zároveň musíte zvážit i střih a celkové provedení šatů, tak aby co nejvíce lichotili vaší postavě.

Můžete vybírat z šatů krátkých, pod kolena nebo dlouhých, splývavých nebo se sukní do áčka, s ramínky i bez. Na prodloužené a konečně i na věneček můžete volit šaty honosnější, i s širokou sukní a korzetem. Konec konců je to váš první a poslední věneček v životě, tak proč nebýt za princeznu. Co se týče materiálů, také zde si můžete hodně vybírat: šaty mohou být z jemného i těžkého saténu, vzdušné organzy, lehkého šifonu, romantické krajky nebo ze splývavého žoržetu. Z široké škály barev vždy volte takovou, která se vám líbí a ve které se budete cítit dobře.

Samozřejmě můžete kupovat šaty v některém z obchodů, které se přímo na prodej společenských šatů zaměřují, avšak není nic jednoduššího, než zajít do jednoho z trendy shopů mezinárodních řetězců ve městě. Pojďme se tedy podívat, ve kterých těchto shopech prodávají šaty nejkrásnější.

Šaty Mango

Určitě si vyberete v shopech španělské značky Mango. Můžete vybírat z originálně řešených šatů krátkých i dlouhých, z kolekce běžné nebo z kolekce od návrháře Zuhaira Murada, jež jsou opravdu jako pro princezny.

Šaty Orsay

Jako každým rokem, tak i letos můžeme v podzimní a pak také v zimní kolekci značky Orsay najít společenské šaty. Orsay sází na klasiku a v kolekci tudíž najdeme převážně šaty krátké, v odstínech růžové s černou nebo modré. Velice pěkně pak vypadají modré saténové květované šaty, které působí mladistvějším dojmem.

www.jovani.com, www.mangoshop.com, www.orsay.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu