Stylově v teple! / Podzimní elegantní bundy 2009

Stylově v teple! / Podzimní elegantní bundy 2009

19. října 2009, Elegantní podzimní bundičky, krátké bundičky, podzimní bundy, elegantní bundy, kožené bundy, dámské bundy, bundy na podzim

Sponzorované odkazy

Nejen kabátky, o kterých jsme již psali, nás na podzim příjemně zahřejí. Elegantní, ale přitom v teple se můžeme cítit i v sexy podzimních bundách. Jaké trendy se budou ale tento podzim nosit?
V dnešním příspěvku se podíváme na styly elegantních podzimních bundiček, které si pro tuto sezónu můžete pořídit.
Elegantně a sebejistě totiž můžete vykročit vstříc chladnějším dnům nejen ve vyšších podpatcích, ale i v různě střižených bundičkách z odlišných materiálů. Bundičky chlupaté, kožené, krátké, prošívané, barevné, zdobené. Nosit se bude teoreticky všechno. Při správné kombinaci celého outfitu budete vypadat sebevědomě, sexy i elegantně.


Chlupaté bundičky

Zcela in na podzim budete, pokud si pořídíte elegantní bundičkuchlupatého materiálu. Nejenže jsou tyto bundy teplé a příjemné na nošení, navíc v nich budete působit velice sexy a luxusně.
I tyto chlupaté bundičky můžete s přehledem ozdobit nějakým opaskem a okořenit tak celý Váš podzimní outfit.


Kožená krása

Ani letos neuděláte chybu, pokud si pořídíte nějakou z kožených bund. Na výběr máte zajisté jak různé střihy, tak i barvy.
kožené elegantní bundičce budete vypadat nejen ďábelsky sexy, ale její kvalitní materiál Vás ochrání i před tím nejsilnějším větrem. Navíc Vám taková kvalitně vyrobená bundička určitě pár let vydrží.
S koupí nové kožené bundičky určitě tak ani letos nešlápnete vedle, ba naopak.


Krátké a sexy

Dokonale sexy se budete cítit v bundičkách, které jsou krátké. Kombinovat byste je spíše měly s delšími svetry, které Vás příjemně zahřejí.
Krátké bundičky Vám navíc prodlouží postavu a zvýrazní Vaše ladné křivky. Navíc jsou takové bundy přímo ideální pro podzimní počasí, kdy je chladněji, ale přesto ještě nemrzne.


Elegantní i zajímavé

Elegantní bundičky na podzim nemusí být jen na tělo. S klidem můžete svůj elegantní outfit zkombinovat s denimovou bundičkou větších rozměrů. Při správném použití dalších módních doplňků ze sebe vykouzlíte naprostou podzimní módní ikonu.
Osvěžte svůj šatník sytými barvami a pořiďte si elegantní podzimní bundičku třeba v červené barvě. Stylová a moderní je nejen tato barva, ale i zdobené nařasení okolo límce.
Za naprostou hvězdu budete i v černé bundičce s většími rameny a posypanou flitry. Pokud si k ní oblečete legíny a nazujete černé kozačky, elegantní outfit máte na světě.


„Zdroj“: www.topshop.cz, www.mangoshop.com, www.victoriassecret.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu