Dámou na jeden večer / Plesové šaty 2010

Dámou na jeden večer / Plesové šaty 2010

22. listopadu 2009, plesové šaty, společenské šaty, večerní šaty, korzetové šaty, koktejlky

Sponzorované odkazy

Podzimní plískanice přinášejí nejen chladnější počasí, ale také plesovou sezónu, která je nyní v plném proudu. Taneční, divadelní představení, firemní večírky a zejména klasické plesy – toto vše jsou společenské události, u nich využijete luxusní róbu. Zapátrat můžete v nabídce světových i českých módních návrhářů. Nabízejí jedinečné kousky, v kterých si budete připadat jako star z červeného koberce. Originální večerní šaty dokáže vykouzlit i šikovná švadlenka a nechat si je ušít na míru je často trefou do černého. Splňují dokonale Vaši představu, dobře sedí a pokud v sobě nesou nápad, jsou i jedinečné.

V jednoduchosti je stále krása

V posledních letech se staly favority plesů i jiných společenských událostí korzetové šaty. Ještě asi dlouho budou patřit mezi stálice „plesového nebe“. Působí princeznovsky a ženy i dívky se v nich cítí výjimečně. Klasikou se nikdy nic nezkazí, a proto i jednoduše střižené černé šaty jsou dobrou volbou. Výhodou zůstává, že je unosí ještě mnoho sezón po té letošní a při různých příležitostech. Vlastnit jedny univerzální černé společenské šaty je skoro nezbytností.

Není nápad jako nápad

I jednoduše střižené šaty mohou vypadat luxusně. Důležitá je volba materiálů, barvy, umístění vzorů, důraz na detaily. Hitem jsou opět například květinové vzory, které dokážou z obyčejných šatů vykouzlit sexy model. Úspěch slaví také všechno co se třpytí. Vesmírné modely sice bouraly módní mola minulý rok, ale jejich šmrnc se odráží v plesových šatech letošní sezóny. Také krajka a výšivky postupně dobývají zpět své ztracené pozice. Takto vytvořené šaty vypadají romanticky a zároveň vášnivě. Pokud chcete být anděl s ďáblem v těle krajka Váš sen lehce splní.

Zkrátka čím nápaditější šaty, tím lepší. Ať už se rozhodnete poodhalit záda či bříško nebo ozvláštnit šaty pásečkem, nikdy nešlápnete vedle.

Odhalte trochu víc

Koktejlky a „mini“ nepatří jen na party. Nastala doba míšení stylů i zvyků. Odvaha se cení, a tak vyzkoušejte krátké večerní šaty. Popularitu si získávají především „bowlovky“. Působí roztomile a přitom velmi smyslně. Máte-li čím se chlubit, nebojte se odhalit co nejvíc. Top jsou v současné době zejména volánky a nenápadné detaily.

zdroj: www.shopstyle.com , www.style.com , www.zacposen.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu