Fashion Tips: Květiny a jak na ně?

Fashion Tips: Květiny a jak na ně?

7. dubna 2010, trendy jaro 2010, trendy léto 2010, módní trendy, módni tipy, květy, květinový vzor

Sponzorované odkazy

Květiny sice ještě nazaplavily louky, záhony a podobně, ale v žádném případě si jich nemůžete nevšimnout v různých shopech s trendovým oblečením, kde v současné době květy v různých podobách dominují. Nedávno jste si na našem webu mohli přečíst článek o The Garden Collection švédské módní společnosti H&M, která květinový trend pojala opravdu ve velkém a to mě také inspirovalo k napsání tohoto článku, neboť ne každá z nás se s tímto trendem umí vypořádat a potřebuje trochu inspirace. Nyní se tedy společně podíváme na několik trendy květinových looků, se kterými jistě zabodujete.

Look 1

Květiny jsou dosti romantickým motivem a takové květované šaty jsou jako dělané na příjemnou procházku ve dvou. Když si pak přes ně vezmete stylovou a letos velmi módní bundu ze světlé džínoviny a obujete hnědé páskové sandály na podpatku.

Look 2

Květiny však nemusíte hned vylučovat jen na romantické procházky. Následující kombinace je vhodná jak do práce, tak na kafe s kamarádkou. Úzká sukně s decentním květinovým vzorem je doplněna modrou šifonovou halenkou, ke které jsou sladěny i ostatní doplňky jako boty, kabelka a dokonce i sluneční brýle.

Look 3

To, že se ke květinám hodí džínovina, jsme si již ukazály na prvním modelu, nyní na řadu přicházejí džínové kraťásky, které ve spojení s květovaným topem a roztomilými balerínkami s květinou na špičce, vytvářejí velmi svěží, letní dívčí look.

Look 4

Tentokrát se podíváme na květinový vzor v kombinaci s džínami. Tuto sezónu, tedy sezónu jaro/léto 2010, budou nejvíce in světlě modré džíny. Zde můžete vidět skinny jeans v kombinaci s rozkošným bílým delším topem s květinovou aplikací, přes který si můžete obléci například světřík na knoflíky, jak jinak než také s květinkami, květinami jsou poseté i balerínky. Aby ale zase těch květin nebylo až příliš, celý outfit je doplněn bílou kabelkou a černými peříčkovými náušnicemi, které ladí se svetříkem.

Tak co milé slečny a dámy, změnily jste na květinový vzor názor?

Zdroj: www.polyvore.com, www.moschino.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu