Jaká byla jarní móda v březnu 2010?

Jaká byla jarní móda v březnu 2010?

27. dubna 2010, Luxurymag.cz, Luxurymag, móda 2010, móda jaro 2010, jaro 2010, trendy jaro 2010

Sponzorované odkazy

Ať už byl letošní březen jakýkoliv, tento měsíc je všeobecně považován za první jarní měsíc a tomu jsme taky přizpůsobili články, které jste si v tomto období na Luxurymagu, vašem oblíbeném web-magazínu o módě, životním stylu a luxusní technice a cestování, mohli přečíst.

S každou novou sezónou je třeba vyměnit šatník a zvláště pak s příchodem jara je toto vyměnování o to příjemnější, protože kabáty a svetry vyměňujeme za topíky, sukně a šaty, kozačky za lodičky a sandály. Aby vaše „výměna“ proběhla co nejpohodlněji a vše bylo podle posledních trendů, Luxurymag vám poskytl hned několik článků, který se jarními trendy i jarními kolekcemi různých značek zabývaly.

Letošní trendy v oblasti obuvi nám ukázala proslulá česká obuvnická společnost Baťa, která letos představila velmi barevnou a veselou kolekci. Jiný článek zase potvrdil, že vysoké platformy budou letos opět in a i na takové polobotky, a to jak v dámském či pánském provedení se na jaře dostane. Trochu extravagance zase ukázaly Boty Humanic.

O tom, že letos na jaře jsou jednoznačně v kurzu květiny nás zase přesvědčila povedená The Garden Collection od H&M. Dále jsme vás v březnu také informovali o tom, jaké Bundy, saka a blazery se budou nosit a neopomenuli jsme ani trendy v oblasti módních doplňků, aby váš outfit byl naprosto dokonalý.

Pány jistě nadchla nová kolekce E Motion od společnosti Blažek, která je plná elegatních a skvěle padnoucích sak, košil a kalhot. Pro sportovněji založené pány tu zase byl v březnu článek o sportovních košilích.

Tradiční pohled do světa high fashion poskytly reportáže z fashion weeks z New Yorku, Londýna, Milána i Paříže.

Doufáme, že i v měsíci březnu vám byl Luxurymag dobrým rádcem a inspirátorem při vašich nákupech a že se i nadále budete na naše stránky vracet pro informace ze světa módy, trendy a inspirace.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu