Neobvyklé svítící spodní prádlo

Neobvyklé svítící spodní prádlo

29. dubna 2010, LuminoGlow, svítící spodní prádlo, French Boudoir, Jan Hawleyová, nylon, dorlastan, polyester

Výrobci dámského spodního prádla přicházejí neustále s něčím novým. Aktuální novinkou je svítící spodní prádlo LuminoGlow, které se již pomalu šíří z Austrálie do celého světa. Zakladatelkou první kolekce svítícího spodního prádla je právě Australanka Jan Hawleyová. Svou první kolekci nazvala French Boudoir 09/10, což z francouzského překladu znamená budoár neboli dámský elegantně zařízený pokojík. Svítící spodní prádlo je totiž určeno výhradně do postele po setmění.

Svítící spodní prádlo dnes už můžete zakoupit i v českých internetových obchodech. Do vyhledávání stačí jen zadat LuminoGlow a v e-shopech spodního prádla už si jen stačí vybrat z nabídky svítících podprsenek, kalhotek, tang či nočních košilek. Svítící spodní prádlo je opravdovou novinkou a v tomto případě je jeho cena velice příznivá. Objednat si ho můžete zhruba za cenu 400 – 700 korun.

Svítící spodní prádlo LuminoGlow si také můžete po internetu objednat na oficiálních stránkách www.luminoglow.com.au. Zboží zasílají do celého světa, tudíž i do České republiky. Ovšem počítejte s tím, že se vám zásilka až z Austrálie prodraží o docela vysoké poštovné.

A jak to, že spodní prádlo LuminoGlow svítí? Je to díky fosforujícím částicím, které se po zhasnutí světla ve vaší ložnici rozzáří. Žena ve svítícím spodním prádle je až zcela komická. Váš partner vaše tělo ve tmě neuvidí, ale bude vlastně jen pozorovat pohybující se spodní prádlo. Nebojte se ale toho, že by z vás měl legraci. Naopak ho to příjemně překvapí a nadchne. Žena totiž ve svítícím spodním prádle působí na muže velice smyslně a sexy.

Nemusíte se ani obávat toho, že by vaše svítící spodní prádlo ztratilo efekt. Díky své vynikající kvalitě zůstane funkční po celou dobu vašeho nošení. Jeho složení je nylon, dorlastan a polyester, což jsou materiály nesmírně hebké a příjemné na dotek, tudíž ho ocení nejen váš partner ale i vy.

Svítící spodní prádlo je sice určeno do ložnice po setmění, ale můžete ho nosit i přes den. Za denního světla vám nebude podprsenka svítit, a tak se nemusíte bát trapasů. Naopak se budete v příjemném materiálu krajky cítit mnohem lépe. Prádlo se také hodí na diskotéky, večírky nebo do klubů. Přes bílé tričko vám bude podprsenka elegantně zářit a ostatní ženy vám budou moct jen tiše závidět. Díky spodnímu prádlu LuminoGlow nebudete hvězdou jen ve vaší ložnici ale také i mimo ní.

Zdroj: www.luminoglow.com.au

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu