Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron

Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron

26. května 2010, Boucheron, Boucheron šperky, Boucheron hodinky, Boucheron parfémy

Sponzorované odkazy

Kolekce Boucheronu je velmi nápaditá a různorodá. Zákazníci Boucheronu se mohou těšit z krásných šperků, hodinek, parfému, ale také například slunečních brýlí.

Šperky

Historie Boucheronu začala s výrobou šperků. Klenotnictví je dodnes stěžejním oborem značky. Šperky Boucheron nabízí klasické jemné modely, ale také barevné drahé kameny a nezvyklé kousky inspirované přírodou. Tiskové vizuály na rok 2010 slibují prezentaci především kolekcí Quatre, Macaron, Satine, Reflet a Bridel. Vybrané modely najdete ve složce „Boucheron šperky“.

Hodinky

Společnost Boucheron rozšířila své portfolio produktů o nabídku hodinek v roce 1876. Od roku 2007 jsou hodinky vybaveny strojky švýcarské manufaktury Girard-Perregaux. Hodinářská kolekce Boucheron obsahuje jak hodinky klasické s jemným a jednoduchým designem, tak hodinky velmi zdobné a barevné. Zákazník si může vybrat z pěti typů: Carrée, MEC, Paname, Reflet a Ronde. Výběr z kolekcí je vložen do složky „Boucheron hodinky“.

Parfémy

Vůně Boucheron se za svou relativně krátkou historii (1988) staly klenoty ve světě parfémů. Portfolio vůní nabízí parfémy, toaletní vody a také koupelnové přípravky. Pánské a dámské kolekce jsou originální nejen na první přivonění, ale také na první pohled. Výčet je ve složce „Boucheron vůně“.

Kompletní kolekci naleznete na stránkách www.boucheron.com.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu