Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron

Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron

26. květen 2010, Boucheron, Boucheron šperky, Boucheron hodinky, Boucheron parfémy

Sponzorované odkazy

Kolekce Boucheronu je velmi nápaditá a různorodá. Zákazníci Boucheronu se mohou těšit z krásných šperků, hodinek, parfému, ale také například slunečních brýlí.

Šperky

Historie Boucheronu začala s výrobou šperků. Klenotnictví je dodnes stěžejním oborem značky. Šperky Boucheron nabízí klasické jemné modely, ale také barevné drahé kameny a nezvyklé kousky inspirované přírodou. Tiskové vizuály na rok 2010 slibují prezentaci především kolekcí Quatre, Macaron, Satine, Reflet a Bridel. Vybrané modely najdete ve složce „Boucheron šperky“.

Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron (http://www.luxurymag.cz)

Hodinky

Společnost Boucheron rozšířila své portfolio produktů o nabídku hodinek v roce 1876. Od roku 2007 jsou hodinky vybaveny strojky švýcarské manufaktury Girard-Perregaux. Hodinářská kolekce Boucheron obsahuje jak hodinky klasické s jemným a jednoduchým designem, tak hodinky velmi zdobné a barevné. Zákazník si může vybrat z pěti typů: Carrée, MEC, Paname, Reflet a Ronde. Výběr z kolekcí je vložen do složky „Boucheron hodinky“.

Parfémy

Vůně Boucheron se za svou relativně krátkou historii (1988) staly klenoty ve světě parfémů. Portfolio vůní nabízí parfémy, toaletní vody a také koupelnové přípravky. Pánské a dámské kolekce jsou originální nejen na první přivonění, ale také na první pohled. Výčet je ve složce „Boucheron vůně“.

Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron (http://www.luxurymag.cz)Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron (http://www.luxurymag.cz)Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron (http://www.luxurymag.cz)Objevte kouzlo nové kolekce Boucheron (http://www.luxurymag.cz)

Kompletní kolekci naleznete na stránkách www.boucheron.com.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu