Levné letní šaty 2010

Levné letní šaty 2010

29. července 2010, Levné letní šaty, letní šaty 2010, Ann Christine, H&M, Tommy Hilfiger, Orsay, šaty ve slevě

Sponzorované odkazy

Milé dámy, jak jste si jistě všimly, první polovina léta je již úspěšně za námi a nevím jak vy, ale já si konec léta spojuji s tou vůbec nejkrásnější činností, kterou jsou právě nákupy ve výprodeji. Není třeba si hrát na pokrytce, móda je poměrně nákladná záležitost, a pokud chcete hrát a neprohrát, vyžaduje to opravdu slušný finanční základ.

Pokud jste byly letos zasaženy krizí, která vám neumožnila rozmazlovat vaše smysly, nebo prostě jste jen matka s malými dětmi, která nemá možnost nechávat horentní sumy za půvabné letní modely a stejně se nevzdáváte, tento článek je vám šitý na míru. Módní Olymp tu není jej pro horních deset tisíc, ale pro nás všechny, které módu milujeme a módou žijeme.

O velkých či malých slevách bylo již řečeno hodně, není třeba to dále rozvádět. Slevy začaly a úspěšně pokračují, dovolují nám vybrané produkty nakupovat za částky, které jsou až několikkrát nižší. Dnes se poohlédneme za jedním konkrétním kouskem, kterým jsou letní šaty. Nevím jak vy, ale snad každá z nás již někdy pohlédla na cenovku u nějakých půvabných šatiček a upadla do několika sekundového šoku. Ať už neodpovídal poměr cena/výkon, anebo jste si je jen jednoduše nemohla dovolit. Na tyhle smutné chvilky můžete teď zapomenout, s mými radami a velkorysými slevami se vám tyto nepříjemné okamžiky již opakovat nebudou.

Pokud si mohu dovolit, začala bych módou pro mladé slečny a dámy, jedná se o několik značek, které se na české módní scéně pohybují již dlouhá léta: New Yorker, Terranova a novější Ann Christine nebo Bershka. Tyto čtyři konkrétní značky se orientují na módu pro mladé lidi, u kterých se ještě neočekává dostatečně silný finanční základ, a přesto chtějí jít s módou. Už jsem zaslechla mnoho štiplavých poznámek na tyto konkrétní značky, a přesto si dovoluji tvrdit jediné, poměr cena/výkon naprosto odpovídá a nebýt těchto značek, česká módní scéna by byla daleko smutnější. V rukou pravých módních umělců může, rozkvést mnoho předem zavrhovaných kousků, takže pryč s předsudky.

Ann Christine

Pokud nepatříte mezi teenagery, nemůžete ani sáhnout hlouběji do peněženky, a přesto nechcete zůstat stranou, půvabné slevy si pro vás připravily i obchodní domy H&M, Reserved, Orsay, Camaieu, Zara, či Mango. Většina těchto vám jistě známých značek, je minimálně v každém větším nákupním centru a nejen, že vyrábí z poměrně kvalitních materiálů, ale hlavně za velice přijatelné ceny. Koneckonců, mnohé celebrity se nechaly slyšet, že dokáží sladit kousek z H&M například s kousky od Versaceho.

Mango

H&M

Pokud patříte mezi ty, které si do peněženky můžete sáhnout o něco hlouběji, tak značky Lacoste, Tommy Hilfiger, Benetton či Guess si přichystaly také skvělé slevy, kterým nedokážete a ani nechceme říci ne.

Tommy Hilfiger

//

A pro ty, kteří už nesahají do peněženek ale na své platinové karty, doporučuji nelenit a zakoupit letenku do Londýna, nebo Milána. Ne, že by česká módní scéna byla tak nedostatečná, nechci být přehnaně skeptická, ale přece, nezní Oxford street skvěle?

Zdroje: www.ann-christine.net, www.mangoshop.com, http://usa.tommy.com/, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu