Vyberte si! / Trendy i klasické kozačky pro podzim 2011

Vyberte si! / Trendy i klasické kozačky pro podzim 2011

12. října 2011, boty Baťa, dámské kozačky, vysoké kozačky, kozačky 2011, kozačky podzim 2011, kozačky zima 2011, kozačky zima 2012, kozačky, podzim 2011, podzimní boty, na šněrování, semišové kozačky, CCC, Humanic, asos, Baťa

Sponzorované odkazy

O nejnovějších trendech, které letos na podzim kozačkám vládnou, jste se už mohli na LuxuryMagu dočíst. Dnes se podíváme, jaké kozačky nabízejí oblíbené obuvnické značky jako Baťa, Humanic, Deichmann, CCC nebo britský on-line obchod Asos.

Ověřená česká kvalita

Boty značky Baťa slibují kvalitu, pohodlí a nadčasovost. Podzimní Baťa kolekce nabízí jak vysoké kozačky, tak i poloholeňové nebo kotníčkové. Spíše než vysokým jehlovým podpatkům dali návrháři přednost pohodlí, a tak zde najdeme především kozačky s menším podpatkem, klínkem, nebo úplně ploché. Jelikož jsou ale pro mnohé ženy vysoké podpatky nepostradatelné, několik se jich v kolekci také objevilo. Co se týče barev, zaměřila se značka Baťa na klasické tlumené podzimní tóny hnědé, černé a šedivé.

Styl za příjemnou cenu

Značka CCC se každoročně drží nových trendů a promítá je do svých kolekcí obuvi. Letos se tak můžete těšit na stylové semišové kozačky, kozačky s přezkou nebo in jezdecké kozačky. Navíc se jedná nejen o trendové kousky, ale i boty, které něco vydrží a dokonce mají i příznivé ceny.

Jen si vybrat!

Opravdu nepřeberné množství kozaček naleznete v oblíbených obchodech sítě Humanic. Ohromí vás směs různých stylů a barev, kterými kozačky oplývají. Humanic se nebojí odvážnějších tónů jako burgundské, ani nejrůznějších aplikací v podobě kožešin či vyšívání. V kolekci najdeme také semišové kozačky, nebo trendy botky na šněrování.

Něco pro odvážné

Pokud vám předchozí kozačky připadají nudné a ráda byste něco originálnějšího a neobvyklého, poohlédněte se na stránkách www.asos.com. Najdete zde spoustu kozaček s neobvyklými a vysokými podpatky a klínky, boty zde mají pestřejší barvy a zajímavé aplikace a zdobení. Samozřejmě se tu objevují i klasické kousky, ale na první pohled rozhodně více zaujmou boty sytě červené či „chlupaté“. Stačí mít trochu odvahy!

Zdroje: www.asos.com, www.ccc.eu, www.shoemanic.com, www.bata.cz, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu