Účesy pro polodlouhé vlasy 2010: Ideální střihy pro každou z nás!

Účesy pro polodlouhé vlasy 2010: Ideální střihy pro každou z nás!

15. října 2010, polodlouhý účes, polodlouhé vlasy, účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro polodlouhé vlasy 2010, účesy pro polodlouhé vlasy 2011

Sponzorované odkazy

Nejste spokojená se svým účesem a toužíte po změně? Jsou na vás vaše vlasy příliš dlouhé či naopak krátké? V tom případě se nebojte kompromisů a změny- vyzkoušejte některý z vysoce módních účesů pro polodlouhé vlasy 2010!

Úprava dlouhých vlasů se může stát časem únavná a jednotvárná. Ostatně stejně jako úprava vlasů krátkých. Ty jsou sice na rozdíl od dlouhých vlasů na pohled velmi živé a originální, nicméně vyžadují od své nositelky velkou míru starostlivosti. Variabilita krátkých vlasů je navíc závislá i na jejich výchozí délce. Nemůžete se tedy ze dne na den (pokud si vlasy nenecháte prodloužit) rozhodnout pro náhlou změnu image. Mnoho žen si je tohoto faktu vědomých, a proto volí účesy pro polodlouhé vlasy. Buďte i vy jednou z nich, vždyť polodlouhé vlasy nesou pouze a jen výhody!

Co je vůbec polodlouhý účes

Za polodlouhý účes bývá obecně považován takový, jehož délka sahá od úst po ramena. Polodlouhý účes v sobě tedy skrývá to nejlepší z krátkého i dlouhého účesu. Jeho velkou výhodou je pak zejména do široka otevřená variabilita. Polodlouhé vlasy vypadají vždy nádherně! Nezáleží na tom, zdali je nosíte volně rozpuštěné, spletené či v culíku a drdolu. I díky těmto nesporným výhodám jsou účesy pro polodlouhé vlasy trvale nejoblíbenějšími, a to jak mezi obyčejnými „smrtelnicemi“, tak i mezi zářivými celebritami. Podívejme se nyní na nejnovější trendy v účesech pro polodlouhé vlasy 2010.

Nejnovější trendy pro polodlouhé vlasy

Momentálně velmi oblíbeným střihem pro polodlouhé vlasy je takzvaný bob. Neboli také účes připomínající nejvíce delší a uhlazenější mikádo. Tento střih, který si oblíbila například Jessica Simpson, Gwyneth Paltrow či Heidi Klum, je založen na postupném sestříhání pramenů od brady po klíční kosti.

Velmi populární je v současné době i značně rozpustilý účes pro polodlouhé vlasy, takzvaný shaggy. Tento účes pro polodlouhé vlasy je velmi podobný účesu bob, nicméně míra prostříhání pramenů je mnohem větší, čímž je docíleno rošťáckého a mladistvého vzhledu.

Při výběru toho správného účesu pro polodlouhé vlasy postupujte obezřetně a nezapomínejte, že vždy záleží pouze na vás a vaší osobnosti – s ní musí výsledný účes korespondovat nejvíce! Dámy, rozhodně však neváhejte a vyzkoušejte nejnovější trendy pro polodlouhé vlasy 2010 na vlastní kůži. S polodlouhým účesem totiž dozajista zazáříte!

zdroj: www.shortlonghairstyles.com, www.aaa-fashion.com, www.easy-hairstyles.com, www.hairstyledigest.com, www.worldhairstyles.com, www.trend-hairstyles.blogspot.com
foto: Jupiterimages / Polka Dot / Thinkstock

Autorem článku je Adam Š.. Článek najdete v kategorii vlasy a účesy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu