Značkové kabelky Guess, Coccinelle, Ghibli, Louis Vuitton, Prada a Gucci

Značkové kabelky Guess, Coccinelle, Ghibli, Louis Vuitton, Prada a Gucci

10. února 2009, Beinstyle.cz, značkové kabelky, luxusní kabelky, Guess kabelky, dámské kabelky, kožené kabelky, Prada kabelky, Coccinelle, Louis Vuitton, Gucci, Fendi, Ghibli

Sponzorované odkazy

Kabelky jsou jedním z nejoblíbenějších a nejnepostrada­telnějších ženských módních doplňků. Pro většinu žen se staly již takovou samozřejmostí, že se bez kabelky cítí jako „bez ruky“. Kabelky mohou být velké a praktické, do kterých naskládáte jak peněženku, mobil a další potřebné věci, tak i například skripta, pracovní materiály či nákup. Pokud vyrazíte večer do města oceníte kabelku menší a při formálnější společenské události vám zase poslouží tzv. psaníčka. Jak vidíte, z kabelek můžete opravdu vybírat, a to nejen co se týče druhu či provedení, ale také ceny. Samozřejmě, že se dají koupit kabelky i za pár stovek korun, určitě však nebudou zdaleka tak kvalitní, originální a krásné jako ty značkové, o kterých je náš dnešní článek.

Guess

Dámské kabelky americké značky Guess, která působí na módním trhu již osmadvacátým rokem, se staly jedněmi z nejpopulárnějších kabelek u nás. Není divu. Kabelky Guess jsou totiž krásné, sexy, odrážejí nejnovější trendy a v porovnání s jinými značkami jako například Prada či Louis Vuitton nejsou zas tak drahé. Guess nabízí opravdu veliké množství kabelek různých stylů, velikostí i barev, tak, aby si mohla svou Guess kabelku vybrat každá žena.

Coccinelle

Italská firma Coccinelle byla založena v roce 1978 a od té doby se těší velké oblibě díky svým nadčasovým výrobkům, jako jsou boty, kabelky, peněženky a jiné, které nepodléhají chvilkovým výstřelkům a zachovávají si svou originální eleganci a střídmost. Kabelky Coccinelle tedy jistě ocení žena, která sice sleduje módní trendy, ale zároveň miluje eleganci a klasiku.

Fendi

Když v roce 1925 Edoardo a Adele Fendiovi zakládali svůj obchod s kožešinami a koženými výrobky, jistě netušili, že se za čas stane Fendi jednou z nejprestižnějších módních značek nejen Itálie, ale celého světa. K tomuto statusu jí ve čtyřicátých letech jistě napomohl slavný návrhář Karl Lagerfeld, který nejen, že určil směr jakým se Fendi bude ubírat, ale taktéž vymyslel slavné logo z dvou písmen F. Kabelky Fendi představují luxus, kvalitu a originální design.

Ghibli

Kabelky Ghibli jsou opravdovým skvostem. Tyto kabelky se vyrábějí z velmi kvalitní kůže, a to jak z teletiny, tak například i z exkluzivní hadí kůže. Každá kabelka je ručně barvená i šitá, a tudíž představuje velmi cenný originál, který by jistě neměl chybět ve sbírce žádné milovnice kabelek.

Louis Vuitton

Francouzská značka Louis Vuitton je ve světě kabelek opravdovým pojmem a jen málo kdo o ní neví. Bohužel si její popularitu uvědomují i padělatelé, a tudíž na fake „vuittonky“ narazíte skoro na každém rohu. Jisté však je, že pokud se vydáte přímo do butiku Louis Vuitton na Pařížské ulici, neodejdete s padělkem, ale s krásnou, vysoce kvalitně zpracovanou a originální kabelkou, se kterou budete zářit.

Gucci

Značka Gucci znamená ve světě módy synonymum pro italské návrhářské umění, vynikající kvalitu a výjimečnou krásu. Je taktéž považována za nejslavnější, nejprestižnější a nejsnadněji rozpoznatelnou značku na celém světě. Kromě exklusivního koženého zboží, jako jsou kabelky, pásky, rukavice či boty, patří do sortimentu Gucci i sluneční brýle, hodinky, parfémy a oblečení. Kabelky Gucci představují klasiku a jednoduchost s decentními vzory, avšak i u této značky najdeme nápadité kabelky různých tvarů i barev.

Prada

Kabelky značky Prada jsou dnes velmi ceněným a luxusním zbožím, po kterém touží spousty žen, jež byly okouzleny jednoduchostí stylu a kvalitou těchto kabelek. Kabelky Prada odrážejí nejnovější módní trendy a jsou tak velice originálním módním doplňkem.

Více o značkových kabelkách najdete na www.kabelkydamske.cz.

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ], www.prada.com, www.fendi.com, www.louisvuitton.com, www.gucci.com, www.guess.comwww.coccinelle.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu