O čem jsme na LuxuryMagu psali v říjnu 2008?

O čem jsme na LuxuryMagu psali v říjnu 2008?

13. listopadu 2008, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2008, říjen 2008, módní trendy

Sponzorované odkazy

Na našem webu o módě a životním stylu LuxuryMag.cz Vám každý měsíc přinášíme spoustu žhavých novinek a inspirace z fascinujícího světa módy a luxusní techniky. Jinak tomu nebylo ani v prvním skutečně podzimním měsíci – říjnu.

LuxuryMag – móda online v říjnu 2008

Jak už jsme se zmínili, říjen ve většině z nás vyvolává představy chladného a sychravého podzimu a těmto představám taky uzpůsobujeme svůj šatník. A aby to dámy měly při nákupu nových věcí jednodušší, připravili jsme pro ně pár článků jako inspiraci. Snad každou ženu na podzim napadne, že potřebuje nový kabát či podzimní bundu, a proto jsme pro vás vytvořili články o Trendy podzimních kabátech či Sportovních bundách. Pod kabát či bundu vám však už jen tričko stačit nebude, inspirujte se při koupi svetříků naším článkem o Trendy svetrech 2008. Vášní snad každé ženy jsou boty a zvláště pak na podzim je nabídka opravdu široká. Na našem webu jsme však velký prostor věnovali tak oblíbeným kozačkám a pokud jste například váhaly nad koupí Kozaček nad kolena, náš článek o tomto luxusním trendu vám možná pomohl dojít k rozhodnutí. Víme také, že ženy milují doplňky, zvláště pak Kabelky nebo Luxusní hodinky a že správná žena o sebe ráda pečuje a k tomu využívá té nejlepší péče. Takovou nabízí například Kosmetika značky Clinique.

Přirozeně jsme nezapomněli ani na pány, kterým jsme věnovali taktéž článek o Sportovních podzimních bundách a představili pro ně populární tenisky Converse. Pány také jistě zaujal náš článek o luxusních perách Parker, kterými lidé píší už víc jak jedno století.

Jako již tradičně, tak i v říjnu jsme vás rádi zavedli do světa modní historie, ze které jsme vám přiblížili italskou značku Gucci či ševcovské umění Sergia Rossiho. Dále jsme poskytli i příběh osobité značky Benetton či profil mladého a dravého TopShopu.

Pokud Vám tedy některá z výše uvedených témat unikla nebo si jej chcete jen připomenout, doufáme, že Vám naše ohlédnutí za články pro říjen 2008 bylo nápomocné při jejich vyhledávání. Zároveň Vás chceme ujistit, že takovýto přehled témat od nás můžete čekat každý měsíc.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu