Plavky Calzedonia 2010 oživí Vaše léto!

Plavky Calzedonia 2010 oživí Vaše léto!

7. července 2010, Plavky, plavky Calzedonia, plavky 2010, plavky léto 2010, dámské plavky, bikiny, tankiny, jednodílné plavky, monokiny

Sponzorované odkazy

Léto je v plném proudu a s létem samozřejmě přichází námi vysněná dovolená. A ať už plánujete vyrazit někam na přímořskou riviéru, nebo si jen chcete užít krásných slunných dní, kterých se nám zatím dostává, tady u nás, ať už na koupališti nebo u rybníku, určitě milé dámy řešíte plavky. Pokud jste si doposud žádné nevybrala, nebo máte prostě jen chuť si koupit další, vězte, že s plavkami italské značky Calzedonia zazářite kdekoliv.

Mademoiselle Gisele

Tato italská společnost, jež vznikla před 14 lety ve Veroně a jež se během roku specializuje hlavně na punčochy, přichází každé léto s novou kolekcí úžasných plavek, které svými střihy, barvami, materiály a vůbec celkovým provedením jen těžko hledají na evropském trhu konkurenci. Již podruhé si také Calzedonia vybrala jako tvář pro svou plavkovou kampaň Gisele Bündchen a není divu. Snad žádná jiná modelka nevyzařuje v plavkách tolik sex-appealu a zároveň vypadá tak přirozeně jako ona. Giselino štíhlé opálené tělo a přirozeně vypadající vlasy, které na slunci krásně háží odlesky dávají fotkám tu pravou atmosféru, provoněnou mořem a projasněnou slunečními paprsky. Opravdu je nutno říct, že v kampani Calzedonia vypadá Gisele tak úchvatně, že máte nutkání si pro plavky Calzedonia jít hned.

Plavky Calzedonia 2010

Kromě plavek, kterou na svém těle vystavuje Gisele Bündchen, nabzí Calzedonia také mnoho dalších, jež jsou roztříděny do několika tématických řad. Into the Blue zahrnuje nádherné bikiny v ještě krásnější paletě barev od tyrkysové přes růžovou či korálovou až po šeříkově fialovou. Calzedonia neopomněla ani letošní velký trend, kterým je denim a ani plavky v denimovém looku tudíž nechybí. Rockin' Romance je řada plavek v černé a bílé s kovovými detaily ve znamení punk a rock glamu. S jiným velkým trendem posledních let, jak poznáte nejen z názvu, zase pracuje Army Chic. Soumrak byl pak hlavní inspirací řady Amber Reflection, která kombinuje fialovou s jemně růžovou.

Myslím, že letošní kolekce plavek Calzedonia se opravdu povedla. A co si myslíte vy?

Gisele

Into the Blue

Rockin' Romance

Army Chic

Amber Reflection

Zdroj: www.calzedonia.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu