Luxususní, stylová, barevná / Kabelky a tašky Oilily

Luxususní, stylová, barevná / Kabelky a tašky Oilily

17. září 2008, Oilily, kabelky Oilily, kabelky a tašky, Oilily.cz, kabelka Oilily, Oilily 2008, Oilily outlet, Oilily taška

Sponzorované odkazy

Určitě jste je již zahlédli na ulici v rukou nějaké slečny – krásné, stylové, originální, barevné a vášnivé – kabelky a tašky značky Oilily. Pokud tuto tašku bude mít žena nebo dívka, která okolo vás projde, zaručeně si jí všimnete a zatoužíte tak krásnou kabelku Oilily vlastnit také. Tato značka vyrábí luxusní a funkční tašky, které se přizpůsobí každé ženě. To je důvod proč jste tuto značku mohli vidět u maminky, která vezla kočárek a měla prostornou kabelku na věci pro sebe i miminko, i u manažerky, která měla od značky Oilily tašku na notebook.

Značka Oilily je pro ženy, které si chtějí dopřát nejen luxusní, ale i zcela funkční a propracované kabelky. Tašky Oilily jsou hravé, optimistické s originální barevností, propracovanými detaily a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Pro značku Oilily navrhovala i designérka Leontine Hagoort, která pracovala i pro firmu Esprit a má i svou osobní značku, její kolekce kabelek a doplňků je zárukou kvality.

Kabelky Oilily

Malá, vetší, největší. Firma Oilily dělá kabelky všech velikostí, pro všechny příležitosti. Největší model – Cestovní tašky Weekender Oilily jsou dost prostorné a pohodlné na vaše výlety i služební cesty.

Menší tašky Shopper Oilily jsou přizpůsobeny procházkám po městě i nákupům. Můžete si vybrat z několika modelů a velikostí.

V kolekcích značky Oilily najdete i menší kabelky, které jsou pouze pro dámské nezbytnosti a můžete s nimi vyrazit večer do společnosti a budete stále okouzlující.

Pro vaše pracovní nasazení se hodí modely na notebook Office Bag, které jsou přizpůsobeny pro váš notebook, uložení vašich dokumentů i malých nezbytností.

Společnost Oilily nabízí i stejně krásné doplňky. Můžete si tak pořídit stejný model kabelky, peněženky, deštníku, kosmetické taštičky a dokonce i kosmetického kufříku.

Zdroj: http://www.oililyshop.cz/, http://www.oilily-world.com/, www.moda.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu